Meyer Sound: Prezentacja systemów LINA i Leopard już 14 marca

Meyer Sound: Prezentacja systemów LINA i Leopard już 14 marca

2 marca 2018, 08:30
Producent: Meyer Sound
Dystrybucja: Polsound sp. z o.o

Z przyjemnością informujemy o jednej z najciekawszych w tym roku imprez szkoleniowo/prezentacyjnych dla osób i firm zajmujących się realizacją dźwięku na koncertach!

[img:1]

14 marca o godzinie 10:00 w Kompleksie Wytwórnia TOYA w Łodzi przy ulicy Łąkowej 29 odbędzie się spotkanie z przedstawicielami firmy Meyer Sound gdzie będą m.in. omawiane zagadnienia: prawdziwych wartości SPL w systemach nagłośnieniowych i precyzyjnego pokrycia audytorium w zakresie średnio-niskotonowym w oparciu o systemy Line Array Meyer Sound LINA i Leopard. 

Podczas pokazu na żywo będzie można poznać jakość i możliwości nowych systemów Line Array Meyer Sound oraz innych rozwiązań. Dodatkowo, wśród uczestników zostanie rozlosowane jedno wyjątkowe zaproszenie dla 2 osób na koncert Metallica w Polsce (28-04-2018 Kraków - Tauron Arena).

[img:2]

Szczególne zaproszenie ze względu na fakt, że koncert zostanie połączony ze spotkaniem takiego profesjonalisty jak "Big" Mick Hughes - legendarnego realizatora zespołu Metallica z możliwością obejrzenia zaplecza technicznego tego koncertu.

Więcej informacji: TUTAJ

 

Zobacz VIDEO: Paweł Danikiewicz (Polsound) o systemie LINA:

Kolumny i głośniki Systemy liniowe

Gdzie kupić?

Meyer Sound Meyer Sound www.meyersound.com

Dystrybucja w Polsce:

Pro Audio

Energooszczędne wzmacniacze AUDAC CEP z certyfikatem ENERGY STAR®
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz