Już wkrótce cała branża muzyczna spotka się ponownie we Frankfurcie nad Menem na targach muzycznych Musikmesse & Prolight + Sound 2018. Tegoroczna edycja imprezy rozpocznie się już 10 kwietnia i potrwa pięć dni.

W tym czasie wystawcy zaprezentują najnowsze produkty i innowacje z całego świata. Będzie można obejrzeć i wypróbować liczne instrumenty muzyczne, akcesoria, sprzęt nagłaśniający, oświetleniowy i multimedialny.

 

 

Wyjazd w terminie 10-13 kwietnia 2018 obejmuje 2 dni pobytu na targach i 2 noclegi.
Łączny koszt wyjazdu wynosi 790,00 zł netto (926,16 zł brutto).

 

W cenę wliczony jest:

 
  • Przejazd luksusowym autokarem (duże odstępy między siedzeniami, z tyłu autokaru wieszak na płaszcze i garnitury, klimatyzacja, DVD, WC, bar z kawą, herbatą i zimnymi napojami płatnymi u kierowcy) do Frankfurtu i z powrotem, transfery: hotel- targi-hotel, zestaw umożliwiający odpoczynek podczas podróży: stopery do uszu, maseczka na oczy, podgłówek, ciepłe skarpety i pled;
  • Dwie noce w 4* Hotelu Michel w Wetzlar (w przestronnym pokoju dwuosobowym z łazienką, dla gości bezpłatnie basen, sauna, całodobowa siłownia, na miejscu restauracja i pub, dostęp do internetu);
  • Śniadania - bardzo różnorodny i bogaty bufet;
  • Ubezpieczenie Signal Iduna obejmujące koszty leczenia i następstwa nieszczęśliwych wypadków oraz assistance standard podczas podróży i pobytu za granicą;
  • Karta wstępu plus katalog;
  • Możliwość noclegów w pokoju jednoosobowym po dopłacie 250,00 zł + VAT zł za cały pobyt. Ilość pokoi jednoosobowych ograniczona.

 

Proponowana trasa przejazdu autokaru:

Warszawa - Łódź - Częstochowa - Katowice - Wrocław - Frankfurt

 

 

Menu na skróty:

 

 

[img:4]

[img:5]

 

Godziny otwarcia:

 

 

Musikmesse

 
Środa 11 kwietnia 2018
Czwartek 12 kwietnia 2018
Piątek 13 kwietnia 2018
Sobota 14 kwietnia 2018
10:00 - 18:00
10:00 - 18:00
10:00 - 18:00
10:00 - 18:00

 

Prolight + Sound

 
Wtorek 10 kwietnia 2018
Środa 11 kwietnia 2018
Czwartek 12 kwietnia 2018
Piątek 13 kwietnia 2018
10:00 - 18:00
10:00 - 18:00
10:00 - 18:00
10:00 - 18:00

 

 

Lista wystawców

 

Wystawcy: Musik Messe (link)

Wystawcy: Prolight & Sound (link) 

 

 

 

Karty wstępu

 

 

Opis kart wstępu dostępnych dla odwiedzających:

Karty dla odwiedzających mają następujące oznaczenia literowe (w lewym, górnym rogu):

 
Karta wielokrotnego wstępu, upoważniająca do przebywania na terenach targowych w każdy dzień w godzinach trwania targów (10.00 - 18.00). Upoważnia również do bezpłatnych przejazdów środkami komunikacji miejskiej we Frankfurcie podczas trwania targów.
Karta jednorazowego wstępu, upoważniająca do przebywania na terenach targowych w jeden, dowolnie wybrany dzień w godzinach trwania targów (10.00 - 18.00). Upoważnia do bezpłatnych przejazdów środkami komunikacji miejskiej we Frankfurcie w dniu zwiedzania Targów, po uprzednim wpisaniu daty jego ważności (wybrany dzień targowy).
Karta prasowa dla dziennikarzy akredytowanych na targach; wielokrotnego wejścia; upoważniająca do przebywania na terenach targowych w godzinach trwania targów (10.00 - 18.00). Upoważnia do bezpłatnych przejazdów środkami komunikacji miejskiej we Frankfurcie podczas trwania targów.
Karta zamawiana przez wystawców dla ich kontrahentów na jednorazowe wejście na teren targów. Po zarejestrowaniu nazwisk osób i wydrukowaniu wygenerowanego przez system dokumentu, karta jest jednocześnie biletem komunikacji miejskiej w dniu, w którym upoważnia do wejścia na targi.
 

Wszystkie wymienione karty są jednocześnie biletami komunikacji miejskiej i upoważniają do bezpłatnych przejazdów 2 klasą, w obszarze sieci RMV we Frankfurcie nad Menem.

Jak prawidłowo zarejestrować voucher na kartę wstępu na targi? (Instrukcja)

 

Opis kart wstępu dostępnych dla wystawców:

Karty, które otrzymują wystawcy mają następujące oznaczenia (w lewym, górnym rogu):

 

Karta na budowę i demontaż stoiska. Ilość kart, jaką otrzymuje każdy wystawca z Frankfurtu zależy od powierzchni stoiska i nie upoważnia do bezpłatnego podróżowania środkami komunikacji miejskiej.

Karta wystawcy na czas trwania targów, upoważniająca do przebywania na terenach targowych w godzinach 8.00 - 19.00. W zależności od powierzchni stoiska upoważnia do bezpłatnych przejazdów środkami komunikacji miejskiej.
Karta zamawiana przez wystawców dla ich kontrahentów na jednorazowe wejście na teren targów. Nie upoważnia do bezpłatnego podróżowania środkami komunikacji miejskiej.
 

Oprócz kart z literą O i G, wszystkie pozostałe karty są jednocześnie biletami komunikacji miejskiej i upoważniają do bezpłatnych przejazdów 2 klasą, w obszarze sieci RMV we Frankfurcie nad Menem.

 

 

Plan hal

 

 

[img:2]
 

 

Jak dojechać?

 

 

Adres Messe Frankfurt

Messe Frankfurt Exhibition GmbH
Ludwig-Erhard-Anlage 1

60327 Frankfurt am Main
Telefon: +49 69 75 75-0

 

 
 

Uwaga! We Frankfurcie obowiązuje specjalna STREFA OCHRONY ŚRODOWISKA!

Informujemy, że od 1 października 2008 roku we Frankfurcie nad Menem, tak jak i w wielu innych niemieckich miastach, obowiązuje specjalna strefa ochrony środowiska. Wybierając podróż samochodem, należy rozważyć zakup specjalnej plakietki (czerwonej, żółtej lub zielonej). Kara za wjazd do strefy ochrony środowiska bez plakietki wynosi 40€.

Jakimi pojazdami można wjechać do zielonych stref? Prawo wjazdu mają samochody osobowe i ciężarowe oznaczone specjalną czerwoną, żółtą lub zieloną plakietką z wpisanym numerem rejestracyjnym pojazdu. Rodzaj przyznawanej plakietki zależny jest od normy emisji spalin, spełnianej przez te pojazdy. Klasyfikacja zagranicznych samochodów do określonych grup emisji substancji szkodliwych następuje na podstawie danych dot. normy emisji spalin w dokumentach rejestracyjnych pojazdu lub według daty pierwszej jego rejestracji.

Strefa ochrony środowiska we Frankfurcie obejmuje powierzchnię 110 km² wewnątrz pierścienia autostrad (jednak na samych autostradach strefa nie obowiązuje). Na tereny targowe można zatem bez problemu dojechać z Polski bez wykupienia specjalnego znaczka, jednak już poruszanie się po centrum miasta i okolicach bez plakietki jest niemożliwe. Samodzielny dojazd do części hoteli może być więc utrudniony. W zachodniej części miasta granicą strefy będzie autostrada A5, w południowej A3, a na wschodniej A661. Szczegółowa mapka znajde się tutaj.

 

Jak dostać się z lotniska Frankfurt Airport na tereny targowe?

Najlepiej pojechać S-Bahnem (linie S8 lub S9, kierunek: Hanau) - jeździ co 8 minut. Należy wysiąść na stacji Hauptbahnhof (z lotniska podróż zajmuje około 10 minut) i tu kierować się w lewo, na sąsiedni peron (podążać za zielonym symbolem "S"), przesiąść się w S3 (kierunek Bad Soden), S4 (Kronberg), S5 (Bad Homburg / Friedrichsdorf) lub S6 (Friedberg). Wysiąść należy bezpośrednio na terenach targowych - przystanek nazywa się MESSE i są to 2 przystanki od stacji Hauptbahnhof. Podróż zajmuje około 3 minut.

 

Jak dostać się z lotniska Frankfurt Hahn na tereny targowe?

Najszybszy transport z lotniska zapewnia autobus, tak zwany shuttle bus. Przystanek znajduje się bezpośrednio na lotnisku, dokładnie na przeciwko głównego wejścia / wyjścia. Podróż zajmuje około 1 godziny i 45 minut. Więcej informacji i rozkład jazdy znajdą Państwo pod numerem +49 65 43 50 19 0 lub tutaj.

 

 

Jak było w zeszłym roku?

 

 

Zobacz nasze nagrania z targów Musikmesse & Prolight + Sound 2017:

[img:3]

 

 

Zarezerwuj wideo ze stoiska

 

 

Reportaże z targów

Portal INFOMUSIC.PL jak co roku realizuje wideoreportaż z targów Musikmesse oraz Prolight + Sound. Wszystkie firmy (producenci / dystrybutorzy) zainteresowane relacją wideo z ich stoiska lub reprezentowanych przez nich marek w kraju, proszone są o pilny kontakt z redakcją w celu rezerwacji czasu ekipy filmowej.

 

 

 

Kontakt do organizatorów

 

 

Biuro Targów Frankfurt w Polsce:

ul. Bohdanowicza 21 / 21
02-127 Warszawa
tel. 22 49 43 200
[email protected]

 

Dane firmy:

Targi Frankfurt Przedstawicielstwo w Polsce
Piotr Łukaszewicz
ul. Bugaj 5D
05-806 Komorów
NIP: 634-151-98-70
REGON: 141103802

 

Numer konta Przedstawicielstwa:

mBank (Bankowość Detaliczna BRE Banku S.A.) INTERNET BANKING
66 1140 2004 0000 3202 4872 8417

 

Zespół do Państwa dyspozycji:

 

 

Biuro czynne jest codziennie, od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 - 16:30.

 

 

 

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz