NAMM'18: Nowe efekty Ampega

NAMM'18: Nowe efekty Ampega

19 marca 2018, 13:00
Producent: Ampeg
Dystrybucja: Music Info

Targi Namm 2018 były doskonałą okazją do premiery nowych efektów firmy Ampeg. Ten legendarny producent wzmacniaczy basowych sukcesywnie rozszerza linię gitarowych i basowych stompboxów, które są doskonałym uzupełnieniem tłustego brzmienia, z którego słynie. 

Dwa nowe efekty, z którymi firma przyjechała do Anaheim, to Liquifier Chorus oraz Opto Compressor. Pierwsze urządzenie to ciepły, analogowy chorus. Jego unikalną cechą jest zastosowanie podwójnego układu chorusa, co umożliwiło uzyskanie bardzo głębokiego, nasyconego efektu, niedostępnego w produktach konkurencyjnych firm. Do regulacji dostępne są parametry Rate, Deph i Effect Level.

 

[img:1]

 

Drugie urządzenie z kolei to optyczny kompresor, dostarczający tłustego, vintegaowego brzmienia. Jego zaletą jest możliwość uzyskania kompresji i wydłużenia sustainu, jednocześnie chroniąc oryginalne brzmienie instrumentu. Do dyspozycji jest regulacja parametru Compression, Relase i Output Level. Obydwa efekty umieszczono w solidnych, metalowych obudowach i wyposażono w true bypass. Mogą być zasilane baterią lub zewnętrznym zasilaczem.

Oprócz nowych efektów, na stoisku Ampega można było zobaczyć także pozostałe produkty, z których słynie firma - pełną ofertę wzmacniaczy, kolumn i komb basowych. Warto było także wziąć udział w warsztatach i prezentacjach prowadzonych przez takie sławy jak Darryl Jones, czy Chris Wyse.

 

[img:2]

[img:3]

[img:4]

[img:5]

[img:6]

[img:7]

[img:8]

[img:9]

[img:10]

[img:11]

 
więcej: www.ampeg.com
Kostki podłogowe do gitary elektrycznej do gitary basowej

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Ampeg rozwiń listę sklepów

Top Of The Top Sopot Festival 2022 (wywiady)
Więcej wiadomości