KONKURS: G7th UltraLight - wygraj najlżejszy kapodaster świata!

KONKURS: G7th UltraLight - wygraj najlżejszy kapodaster świata!

15 marca 2018, 10:00
Producent: G7th

Współczesnych gitarzystów można dość brutalnie podzielić na trzy zasadnicze grupy - tych, którzy obniżają strój, tych którzy grają w stroju standardowym oraz tych, którzy preferują wyższe stroje instrumentu. G7th UltraLight jest rozwiązaniem właśnie dla tych ostatnich.

Mamy dla Was konkurs, w którym do zgarnięcia są kapodastry firmy G7th! Wystarczy tylko wejść na facebooka (link do postu konkursowego znajdziecie poniżej) i wymyślić alternatywną nazwę dla kapodastra! Tradycyjnie - nagrodzimy najbardziej kreatywne pomsyły! Na Wasze odpowiedzi czekamy do Wielkanocy! POWODZENIA!

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE!

Kapodaster G7th UltraLight miał swoją światową premierę w 2017 roku i niemal natychmiast przykuł uwagę gitarzystów na wszystkich kontynentach, szybko zyskując zaszczytne miano "najlżejszego kapodastra na rynku". Nazwa "UltraLight" nie wzięła się bowiem znikąd - kapodaster waży zaledwie 8(!) gramów, ponieważ został wykonany z materiałów kompozytowych najnowszej generacji, które w dodatku cechują się ponadprzeciętną wytrzymałością.

 

[img:2]

 

Dodatkowym atutem jest jego uniwersalność - UltraLight pasuje zarówno go gitar akustycznych jak i elektrycznych (mowa tu oczywiście o instrumentach 6-strunowych). Kolejny plus to prostota obsługi - kapodaster UltraLight został zaprojektowany zgodnie z filozofią "Click. Twist. Play", dzięki czemu jego założenie jest naprawdę szybkie i bezproblemowe. Warto zaznaczyć, że w ofercie firmy G7th znajdziemy także kapodastry do gitar klasycznych i ukulele.

Kapodaster G7th UltraLight jest już dostępny w Polsce dzięki Firmie Muzycznej, która jest oficjalnym dystrybutorem marki. Jego cena oscyluje w graniach 35 zł. Warto zaznaczyć, że producent udziela dożywotniej gwarancji.

 

[img:1]

 

Specyfikacja techniczna:

 
  • Przeznaczenie: 6-strunowe gitary elektryczne i akustyczne
  • Kolor: czarny
  • Regulacja docisku: tak
  • Waga: 8g
  • Maksymalna szerokość podstrunnicy: 52mm
  • Maksymalna grubość gryfu: 27mm

 

 Zobacz prezentację video: 

Pozostałe akcesoria Kapodastry

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Firma MUZYCZNA

adres:
ul. Sezamkowa 5 32-087 Bibice

Sklepy muzyczne > G7th rozwiń listę sklepów

Nowe combo Blackstar to wszystkomająca maszyna do produkcji dB!
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz