ISE'18: Wisycom i highendowe systemy bezprzewodowe [VIDEO]

30 marca 2018, 11:00

Włoska marka Wisycom istnieje na rynku już od ponad 30 lat i przez ten czas zebrała spore doświadczenie na polu technologii RF, o czym najlepiej świadczyło ogromne zainteresowanie ich urządzeniami podczas amsterdamskich targów ISE 2018.

O firmie Wisycom:

Wisycom zalicza się do grona najważniejszych graczy w branży szeroko rozumianych rozwiązań audio - zarówno scenicznych, jak i instalacyjnych. Producent kładzie bowiem ogromny nacisk na innowacyjność i najwyższą jakość oferowanych przez siebie urządzeń, do produkcji których wykorzystuje najnowsze narzędzia i oprogramowanie.

Wszystkie produkty Wisycom są w całości projektowane i konstruowane we Włoszech, przechodząc skrupulatne kontrole jakości na każdym etapie produkcji, co ostatecznie przekłada się na ich bezawaryjność. Nic więc dziwnego, że Wisycom jest wieloletnim partnerem wielu stacji telewizyjnych i rozgłośni radiowych na całym świecie.

Zobacz najnowsze produkty Wisycom:

 

Wisycom MRK960

[img:1]

Specyfikacja techniczna (PDF)

 

 

Wisycom MAT288 

[img:2]

 Specyfikacja techniczna (PDF)

 

Zdjęcia ze stoiska Wisycom z targów ISE 2018:

[img:3]

[img:4]

[img:5]

[img:6]

[img:7]

 
więcej: wisycom.com
Systemy konferencyjne

Gdzie kupić?

Wisycom Wisycom www.wisycom.com

Dystrybucja w Polsce:

ISE'20: SL Digital Wireless - Wielokanałowy odbiornik Sennheiser
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz