ISE'18: Sennheiser Control Cockpit - Zyskaj kontrolę [VIDEO]

29 marca 2018, 09:00

W styczniu bieżącego roku Sennheiser zaprezentował nową generację systemów bezprzewodowych Evolution, która będzie dostępna od kwietnia. Oferuje ona szereg udogodnień, m.in. szerszy zakres przestrajania oraz większe moce transmisji. Ponadto, została zintegrowana z platformą cyfrowej kontroli systemów przeznaczonych do obiektów.

W ubiegłym roku Sennheiser zaprezentował oprogramowanie o nazwie Control Cockpit. Za jego pomocą można bezpośrednio monitorować i zarządzać systemami bezprzewodowymi Sennheiser Speechline. Wprowadzona w zeszłym roku cyfrowa linia Sennheiser 6000, przeznaczona dla najbardziej krytycznych i wymagających aplikacji (w tym muzycznych), została już zintegrowana z systemem Cockpit. Wkrótce będzie to możliwe również w przypadku systemów Evolution - G3 i G4.

 

 

Celem jest pełna integracja wszystkich systemów, jakie Sennheiser dostarcza do obiektów. Jedna osoba, za pomocą jednej platformy, będzie mogła mieć wgląd we wszystkie informacje na temat poszczególnych systemów i co najważniejsze - będzie miała możliwość sprawnego zarządzania każdym z nich.

 

[img:1]

[img:2]

[img:4]

[img:3]

[img:5]

[img:6]

[img:7]

 
więcej: sennheiser.pl

Gdzie kupić?

Sennheiser Sennheiser www.sennheiser.pl

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Sennheiser rozwiń listę sklepów

NAMM'20: Ciekawy design i wysoka jakość. Oto Walden!
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz