Nowe zestawy treningowe od Dixon

Nowe zestawy treningowe od Dixon

3 kwietnia 2018, 12:00
Producent: Dixon
Dystrybucja: SoundTrade

Firma Dixon z dumą wprowadza do swojej linii akcesoriów nową serię produktów do ćwiczeń dla perkusistów. Linia obejmuje pojedyncze pady ćwiczebne jak i całe ich zestawy montowane na statywie, a także pady talerzowe. Wszystko po to, aby domowe ćwiczenia weszły na zupełnie nowy poziom.

[img:4]

 

Dostępne pady ćwiczeniowe:

 

Dixon PDPPS_B

[img:1]

Zestaw składa się z dużego gumowego pada stopy (dzięki obszernej powierzchni nada się on doskonale do treningu na podwójną stopę), pada werblowego oraz trzech padów tomów. Całość zamontowana jest za pośrednictwem solidnych ramion łamanych i clampów do pojedynczego statywu prostego. Otrzymujemy tutaj bardzo duże pole do regulacji poszczególnych elementów zestawu.

Dixon PDPPSC1_B

[img:2]

Zestaw składa się z pojedynczego gumowego pada zamocowanego na lekkim, acz solidnym prostym statywie oraz woreczka na pałki, który przymocowano również do tego samego statywu. Jeśli chodzi o pad ćwiczebny, to możemy regulować jego położenie w trzech płaszczyznach: góra-dół, na boki oraz kąt pochylenia, jaki nas interesuje.

Dixon PRAC.GROUP_I

[img:3]

Zestaw składa się z prostego statywu, na którym zamocowano duży gumowy pad stopy, gumowy pad werbla, ramię łamane z padem talerzowym i woreczek na pałki. Do tego otrzymujemy jeszcze jedno, niewykorzystane, proste ramię służące do zamocowania pada talerzowego oraz pojedynczą stopę.

Firma Dixon tak komentuje wypuszczenie na rynek nowej serii:

Chcemy dać perkusistom możliwość wypracowania szybkości, mocy i wytrzymałości w każdych warunkach. Zestaw do ćwiczeń jest integralną częścią rozwoju perkusisty grającego na zestawie perkusyjnym. Dzięki tym opcjom, perkusista może ćwiczyć w dowolnym miejscu przy minimalnej konfiguracji. 

 

Elektroniczne Pady elektroniczne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Dixon rozwiń listę sklepów

Perkusja

Wielki powrót serii Z Custom od marki Zildjian
Więcej wiadomości