MESSE'18: Ukulele Ortega na lato - Przegląd nowości z targów

MESSE'18: Ukulele Ortega na lato - Przegląd nowości z targów

19 kwietnia 2018, 11:00
Producent: Ortega

Niemiecki producent gitar nylonowych i ukulele nie zawiódł i podczas tegorocznych targów Musikmesse zaimponował dużym, świetnie wyposażonym stoiskiem. Naprawdę warto było się na nim pojawić i zobaczyć szeroki asortyment instrumentów, które sukcesywnie podbijają także polski rynek muzyczny.

Oczywiście największym zainteresowaniem cieszyły się ukulele, których Ortega produkuje sporo, zaspokajając potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Nie brakowało instrumentów wyposażonych w układy elektroniki, a selekcjonowane drewna (np. seria Ebony) robiły ogromne wrażenie.

 

 

Coś dla siebie znajdą tutaj początkujący instrumentaliści szukający instrumentu taniego i solidnego, ale także ci bardziej zaawansowani, zainteresowani niecodziennymi konstrukcjami, takimi jak ośmiostrunowa gitara z nylonowymi strunami, czy ośmiostrunowe ukulele. Sporym zainteresowaniem cieszyły się stompboxy Horse Kick, Annalog, oraz looper Quantum Loop. To doskonałe uzupełnienie muzyka koncertującego solo.

Nowością były gitary z nylonowymi strunami, które zostały wykończone w stylu postarzanego vintage - seria Distressed Suite. Zwiedzający mogli także posłuchać na stoisku gry Billy Watmana - obiecującego, 16-letniego gitarzysty z Wielkiej Brytanii o korzeniach brazylijskich.

 

[img:11]

[img:12]

[img:13]

[img:14]

[img:15]

[img:16]

[img:17]

[img:18]

[img:19]

 
Gitary Ukulele

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Meinl Distribution

adres:
Przemysłowa 20 21-100 Lubartów

Sklepy muzyczne > Ortega rozwiń listę sklepów

Audio piknik w Łomiankach - nowy rozdział dla branży pro audio?
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz