Christopher Schneider (Rammstein) w studio za zestawem DW

Christopher Schneider (Rammstein) w studio za zestawem DW

23 kwietnia 2018, 10:00
Producent: DW DRUMS

Zespół Rammstein poinformował niedawno za pośrednictwem mediów społecznościowych o rozpoczęciu prac nad nowym albumem. Jest to chwila historyczna z dwóch powodów. Po pierwsze, zespół nie wydał niczego nowego od 9 lat, a z drugiej strony perkusista formacji po raz pierwszy od czasu debiutanckiej płyty użyje do nagrań zestawu marki DW.

[img:1]

Christopher Schneider, niemiecki perkusista znany ze swojego „ekspresyjnego” stylu gry, którego podstawą jest perfekcyjny, matematyczny i solidnie grany groove, przeszedł niedawno ze stajni Sonor do firmy DW Drums. Artysta wybrał zestaw Jazz Series Matte Black. Poza samymi bębnami, Christoph zdecydował się również na zakup hardware'u i stóp marki DW.

W życiu muzyka historia właśnie zatacza pewne koło. Po rozpadzie Muru Berlińskiego w 1989 artysta kupił bowiem swój pierwszy zestaw marki DW, który posłużył mu do nagrania debiutanckiej płyty zespołu Rammstein o dźwięcznym tytule „Rammstein”.Teraz po 9 latach od wydania ostatniego albumu grupy „Liebe ist für alle da” Schneider ponownie zasiądzie w studiu przy perkusji DW.

[img:2]

Na oficjalnych mediach społecznościowych Rammstein, obok zachęcających opisów sygnalizujących pracę nad nowymi utworami, znaleźć możemy zdjęcia Christophera zasiadającego za swoim świeżutkim zestawem w studiu nagrań.

Oficjalnie zespół nie opublikował na razie żadnej informacji na temat daty ewentualnej premiery nowego krążka. Pozostaje cierpliwie czekać, a być może niemiecka formacja jeszcze w tym roku poczęstuje nas nowymi utworami.

[img:3]

 

Akustyczne Zestawy perkusyjne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

DW Drums Polska - PMI sp. z o.o.

adres:
ul. Madalińskiego 11A 30-303 Kraków

Sklepy muzyczne > DW DRUMS rozwiń listę sklepów

Perkusja

S Dark - Nowość od firmy Zildjian
Więcej wiadomości