Radial AC-Driver - Nowy preamp z cenionej serii Tonebone

Radial AC-Driver - Nowy preamp z cenionej serii Tonebone

26 kwietnia 2018, 13:00
Producent: Radial

Firma Radial Engineering Ltd. z przyjemnością przedstawia dodatek do niezwykle cenionej serii Tonebone. AC-Driver to kompaktowy ale w pełni funkcjonalny preamp do instrumentów akustycznych, zapewniający bezkompromisowe brzmienie w każdych warunkach.

[img:1]

Sercem modelu AC-Driver jest układ typu Class-A buffer, zapewniający krystalicznie czysty sygnał, nawet przy użyciu długich kabli. Urządzenie zostało wyposażone w wyjścia jack oraz liniowe, pozwalające na dowolną konfigurację modelu w torze sygnałowym, natomiast funkcja mute pozwala na wyciszenie układu do np. błyskawicznego strojenia lub zmiany instrumentu.

[img:3]

Na pokładzie znajdziemy również skuteczny filtr niskich częstotliwości, pozwalający okiełznać to często dające się we znaki pasmo, oraz funkcje redukcji sprzężeń zwrotnych - niezwykle częsty problem przy nagłośnianiu instrumentów akustycznych. Przełącznik fazy pozwala na dostosowanie odpowiedniej wartości w zależności od sceny, podczas gdy filtr notch pozwala na usuwanie z toru sygnałowego problematycznych częstotliwości.

[img:2]

Przedwzmacniacze gitarowe do gitary akustycznej

Gitara

Zoom MultiStomp MS-60B+ - łakomy kąsek dla basistów
Więcej wiadomości