PL+S'18: ADJ - weteran oświetlenia z kolejnymi ciekawymi nowościami.

PL+S'18: ADJ - weteran oświetlenia z kolejnymi ciekawymi nowościami.

2 kwietnia 2018, 06:00
Producent: American DJ

Firmę ADJ możemy spotkać chyba na wszystkich najważniejszych światowych targach branżowych. Poznawaliśmy ich nowości na NAMM w Anaheim, ISE w Amsterdamie, a teraz przyszła kolej na Prolight & Sound we Frankfurcie. Oznacza to, że ADJ w dziedzinie oświetlenia ma bardzo dużo do powiedzenia. 

Targi PL+S'18 to także powód do zaprezentowania nowości. Zobaczcie co nowego w tym roku mamy od ADJ.  

 

 

Krótka charakterystyka urządzeń:

ADJ PAR HEX - 7P HEX IP, 12P HEX IP oraz 18P HEX IP.

Lampy wyróżniają się 12-watowymi modułami LED (6-IN-1 HEX), których w nich znajdziemy siedem (7P HEX IP), dwanaście (12P HEX IP) oraz osiemnaście (18P HEX IP). Każda z nich umożliwia wykorzystanie 30-stopniowego kąta wiązki, płynne miksowanie kolorów z 63 wbudowanych makr wykorzystujących czerwone, zielone, niebieskie, bursztynowe, białe i UV LED’y, 6 trybów DMX, 5 trybów pracy i ściemniania, 4-przyciskowy kontroler funkcji DMX z wbudowanym wyświetlaczem.

W przypadku, gdy użytkownik nie potrzebuje kontrolować lamp poprzez DMX te udostępniają funkcję pracy niezależnej lub master-slave.

Wszystkie z lamp wyposażone zostały w złącza zasilania powerCON TRUE1 a także gniazda DMX z certyfikatem IP65, który umożliwia używanie ich w warunkach plenerowych zapewniając odporność na deszcz, śnieg czy pył.

[img:1]

[img:2]

[img:3]

[img:4]

 

ADJ ENTOUR FAZE - wytwornica dymu

Podczas tegorocznych targów światło dzienne ujrzała również wytwornica dymu ENTOUR FAZE - czyli mniejszy brat zaprezentowanych rok temu ENTOURAGE i ENTOUR Venue.

Ta w pełni profesjonalna wytwornica wyposażona została w 450W mocy co daje jej czas nagrzewania zaledwie 40 sekund. Dzięki temu dedykowana jest dla wszystkich małych do średnich scen a także mobilnych wykonawców, zespoły i firmy produkujące różnego rodzaju materiały wymagające efektu dymu.

Urządzenie dzięki wbudowanemu mechanizmowi może być podwieszone lub ustawione pod odpowiednim kątem, a w zestawie znajduje się również wygodny pilot pozwalający na ustawienie ilości wytwarzanej mgły, prędkość wiatraków a także czas i przerwy w pracy.

[img:6]

[img:7]

 

ADJ PAR Z120RGBW.

Ostatnią nowością jest lampa PAR Z120RGBW.

Jest to tradycyjna lampa typu PAR 64 z pojedynczą diodą LED RGBW o mocy 115W. Oferuje ona pełną kontrolę nad dimmerem, stroboskopem i kanałami RGBW.

Dodatkową funkcją jest możliwość zmiany kąta wiązki 7 do 25 stopni (7, 11.5, 16, 20.5, 25) poprzez zmianę pozycji soczewki wewnątrz obudowy, co zwalnia nas z potrzeby całkowitej wymiany soczewki w lampie.

Producent deklaruje również, że moc barw czerwonej i niebieskiej jest idealnie wyważona i jej wydajność może być porównana do tradycyjnych lamp PAR 64 o mocy 1kW.

[img:5]

[img:8]

[img:9]

 

Czytaj także:

 

NAMM'18: Nowości American DJ i American Audio [VIDEO]

 
 

 

Gdzie kupić?

American DJ American DJ www.americandj.eu

Dystrybucja w Polsce:

A.D.J. Supply Europe B.V.

adres:
ul. Junostraat 2 6468EW Kerkrade (Holand)

Sklepy muzyczne > American DJ rozwiń listę sklepów

Audio piknik w Łomiankach - nowy rozdział dla branży pro audio?
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz