Warsztaty Mariusza Mocarskiego w Strefie Perkusistów w Olsztynie

Warsztaty Mariusza Mocarskiego w Strefie Perkusistów w Olsztynie

10 maja 2018, 12:00

Już 12 maja w olsztyńskiej Strefie Perkusistów autorskie warsztaty perkusyjne poprowadzi Mariusz Mocarski. W programie imprezy przewidziano też pokaz i prezentację możliwości sprzętu perkusyjnego marki Roland.

[img:1]

 

Mariusz Mocarski jest perkusistą sesyjnym, perkusistą koncertowym, aktywnym edukatorem i ambasadorem perkusji elektronicznych i hybrydowych Roland V-Drums. Posiada w swoim dorobku ponad 40 płyt. Współpracował z takimi artystami, jak: Krzysztof Kiljański, Marysia Sadowska, Patrycja Markowska, Halina Młynkova, Justyna Steczkowska, Robert Janowski, Agnieszka Chylińska, Zbigniew Wodecki, Chemia, Zakopower i wieloma innymi.

Warsztaty, które poprowadzi w Olsztynie, będą poruszać głównie tematykę rudymentów i ich zastosowania w grze na zestawie perkusyjnym.

Program warsztatów:

 
  • 15:00 – prezentacja sprzętów perkusyjnych marki Roland,
  • 16:30 – warsztaty perkusyjne z Mariuszem Mocarskim.

Warsztaty odbędą się 12 maja 2018 o godz. 16:30 w Strefie Perkusistów w Olsztynie przy ul. Barcza 8A/5. Wstęp na prezentacje produktów Roland jest bezpłatny, natomiast wstęp na warsztaty kosztuje 20 zł dla uczniów Strefy Perkusistów oraz 30 zł dla pozostałych chętnych.

Na oba wydarzenia wymagany jest zapis drogą mailową pod adresem: [email protected].

 

Ilość miejsc jest ograniczona.

[img:2]

Perkusja

Sygnatura Ralpha Petersona - Limitowany werbel od Mapexa
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz