Displine nową marką w dystrybucji Phono Media

Displine nową marką w dystrybucji Phono Media

30 kwietnia 2018, 13:00
Producent: Displine
Dystrybucja: Phono Media

Grono produktów dystrybuowanych przez firmę Phono Media powiększyło się właśnie o nową markę Displine. Firma specjalizuje się w produkcji profesjonalnych uchwytów i obudów do tabletów, dedykowanych instalacjom AV.  

W ofercie producenta znajdują się zarówno uchwyty z możliwością regulacji położenia i obracania wyświetlacza, obudowy nablatowe jak i zaawansowane systemy umożliwiające zabudowę czy stworzenie totemu multimedialnego w oparciu o ekran do 22 cali. 

Wykonane z aluminium produkty marki Displine, doskonale sprawdzą się zarówno w hotelu, barze, restauracji, sklepie, jak i w sektorze bankowym, w biurze czy w prywatnej rezydencji umożliwiając zamknięcie tabletu np. sterującego systemem automatyki czy zarządzającego systemem AV w eleganckiej obudowie. 

[img:2]

[img:1]

Instalacje - akcesoria Inne akcesoria

Gdzie kupić?

Displine Displine www.displine.com

Dystrybucja w Polsce:

Phono Media

tel.: +48 22 740 44 83
Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 17:00

adres:
ul. Botaniczna 44 04-543 Warszawa

Sklepy muzyczne > Displine rozwiń listę sklepów

Ciekawe instalacje: System nagłośnienia Ski Resort Łódź
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz