Ortega Guitars na Cały Poznań Ukulele 2018

Ortega Guitars na Cały Poznań Ukulele 2018

29 maja 2018, 15:00
Producent: Ortega

Stań się częścią niepowtarzalnego wydarzenia, które odbędzie się już w ten weekend 1-3 czerwca 2018 roku. Wtedy to Pierwsza Poznańska Niesymfoniczna Orkiestra Ukulele przeniesie cząstkę Hawajów z całym ich urokiem wprost do centrum Poznania.

W trakcie drugiego już Poznańskiego Festiwalu Ukulele - Cały Poznań Ukulele będziemy mieli okazję posłuchać wielu ciekawych występów scenicznych oraz wziąć udział w open mic’ach i warsztatach gry na ukulele.

 

[img:2]

 

Krótko po wielkim sukcesie ORTEGA Ukulele Day w Łodzi, organizatorzy zdecydowali się zaoferować wszystkim polskim fanom ukulele kolejną okazję do uczestniczenia w występach rewelacyjnych artystów, testowania różnorodnych modeli ukulele Ortega, a przede wszystkim - do świetnej zabawy we wspólnym gronie.

Dlatego też zapraszamy Was na festiwal Cały Poznań Ukulele, na którym zaprezentowanie zostana przykuwającą wzrok kolekcja ukulele marki Ortega. Znajdziecie tam zarówno modele przeznaczone dla początkujących muzyków, jak i te z oferty premium.

Na miejscu będzie też możliwość odwiedzenia specjlanego stoiska i osobistego testowania ukulele Ortega. Przyjdź i przekonaj się sam ile możliwości kryje w sobie ten mały, a jednocześnie potężny instrument!

 

Więcej informacji znajdziesz na stronie wydarzenia na Facebooku: TUTAJ

 

[img:1]

Gitary Ukulele

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Meinl Distribution

adres:
Przemysłowa 20 21-100 Lubartów

Sklepy muzyczne > Ortega rozwiń listę sklepów

Gitara

NAMM'24: Valeton to świeży powiew w budżetowym segmencie
Więcej wiadomości