Modern Drummer Magazine wprowadza kolejne wydanie Artist Pack

Modern Drummer Magazine wprowadza kolejne wydanie Artist Pack

5 czerwca 2018, 10:00

Artist Pack, to stworzone przez Modern Drummer Magazine, ekskluzywne cyfrowe publikacje zawierające liczne wywiady z pierwszych stron czasopisma, transkrypcje oraz specjalne materiały archiwalne Modern Drummer. Każde wydanie opisuje inną, wielką postać perkusyjnej sceny.

Jak zwracają uwagę twórcy, Artist Pack jest czymś więcej niż obszerną publikacją PDF na temat konkretnego artysty. To szansa, na dokładne zapoznanie się z dziesiątkami lat twórczości prawdziwych legend, najbardziej wpływowych i kreatywnych perkusistów wszech czasów.

 

[img:1]

 

Artist Packi zawierają interaktywny spis treści pozwalający na swobodne poruszanie się na urządzeniach mobilnych po liczących 190 stron publikacjach. Odtwarzanie zawartych w nich materiałów jest kompatybilne z większością smartfonów, tabletów lub komputerów stacjonarnych i przenośnych.

 

[img:3]

 

Najnowszy Artist Pack skupia się wokół postaci Vinniego Colaiuty, amerykańskiego wirtuoza instrumentów perkusyjnych oraz cenionego muzyka sesyjnego. Colaiuta największą popularność zyskał dzięki występom i nagranym płytom z Frankiem Zappą, Joni Mitchell, Barbrą Streisand oraz Stingiem. Poprzednie wydania Artist Pack skupiały się na sylwetkach: Neila Parta, Steve’a Gada, Deve’a Weckla, Mike’a Portnoya czy Chada Smitha.

Wydania można nabyć w cenie około 40zł na stronie magazynu Modern Drummer: https://www.moderndrummer.com/product/vinnie-colaiuta-artist-pack-digital

 

Akustyczne

Perkusja

Warsztaty z udziałem Petera Szendofi i Piotra Czyji już 29 maja
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz