COB Cannon Wash ST - Kolejna nowość od ADJ

COB Cannon Wash ST - Kolejna nowość od ADJ

22 maja 2018, 12:00
Producent: American DJ

ADJ COB Cannon Wash ST to krótsza wersja popularnej oprawy COB Canon Wash. Urządzenie wykorzystuje zaawansowaną technologię RGBA COB (Chip On Board), która pozwoliła na umieszczenie potężnego silnika LED w niewielkiej obudowie. Efektem tego jest wysoka wydajność oraz płynne mieszanie kolorów bez cieni RGBA.

Oprawa jest przeznaczona do aplikacji mobilnych i stałych, z wykorzystaniem do oświetlania klubów, parkietów tanecznych i kościołów. Z uwagi na obecność jarzm nożycowych może być także użyta do oświetlania ścian i sufitów.

[img:1]

Nowość od ADJ może pracować w 7-kanałowym trybie DMX. Oferuje też wbudowane makra kolorów i pięć różnych krzywych dimmera z funkcją elektronicznego przyciemniania w pełnym zakresie 0-100%. Nie zabrakło również efektu stroboskopu i impulsu, trybu flicker free, 3- i 5-pinowych złącz DMX i PowerCon do połączeń łańcuchowych oraz 4-przyciskowego wyświetlacza DMX. Urządzenie może działać w trybie aktywacji dźwiękiem, sterowania przez DMX lub w trybie autonomicznym korzystając z wbudowanego oprogramowania.

 [img:2]

COB Cannon WASH ST oferuje szeroki kąt wiązki na poziomie 80', który za sprawą prostych w instalacji, wymiennych obiektywów, może zostać skupiony do 50 lub nawet 40 stopni.

[img:3]

Ruchome głowy wash Oświetlenie led

Gdzie kupić?

American DJ American DJ www.americandj.eu

Dystrybucja w Polsce:

A.D.J. Supply Europe B.V.

adres:
ul. Junostraat 2 6468EW Kerkrade (Holand)

Sklepy muzyczne > American DJ rozwiń listę sklepów

HiFi

Dwie potęgi łączą siły. Co z tego wyniknie?
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz