Fender poszerza ofertę serii California

Fender poszerza ofertę serii California

4 lipca 2018, 10:00
Producent: Fender

Fender idzie za ciosem - oferta niedawno zaprezentowanej serii gitar California powiększyła się o dwa nowe modele oraz o leworęczne wersje już dostępnych instrumentów.

 

Seria California jest ucieleśnieniem wszystkiego tego, co gitarzyści kochają w tej marce tj. nowoczesności połączonej z poszanowaniem tradycji oraz wysokiej jakości, idącej w parze z konkurencyjną ceną. W bogatej ofercie serii California brakowało jednak leworęcznych odpowiedników poszczególnych modeli, na co legendarny producent postanowił błyskawicznie zareagować, prezentując modele Redondo i Newporter w tej własnie wersji.

[img:2]

Fender Villager 12-string  jest natomiast nowym modelem w serii i jak wskazuje nazwa, jest to 12-strunowa gitara elektroakustyczna, bazująca na modelu Newporter. Drugą nowością jest bas elektroakustyczny o nazwie Kingsman, wykorzystujący kształt szyjki znany z modeli Jazz Bass.

[img:1]

 

Gitary Elektryczne Elektroakustyczne Basowe

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Fender rozwiń listę sklepów

Gitara

Cyfrowy Bogner do Twojego DAW
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz