Remo Colortone - Wygląd i brzmienie

Remo Colortone - Wygląd i brzmienie

5 lipca 2018, 11:00
Producent: Remo
Dystrybucja: Music Info

REMO zaprezentowało nową ofertę kolorowych naciągów na zimowych targach NAMM SHOW 2018. Niezwykle efektowne wizualnie, a do tego ponoć bardzo trwałe - mowa o serii Colortone, dostępnej na rynku już od paru miesięcy. Czy wyjątkowa estetyka idzie w parze z doskonałym brzmieniem? Sami jesteśmy ciekawi…

Naciągi dostępne są w kolorach: pomarańczowym, zielonym, niebieskim, różowym, żółtym i przypalanym (ang. smoke). Produkcję naciągów tej serii wspiera technologia Skyndeep Imaging, opracowana przez producenta, co zapewnia ponoć nie tylko atrakcyjny wygląd kolorystyczny, ale także gwarantuje dużą wytrzymałość i mocną projekcję brzmienia.

Jak dotąd Colortone występuje w trzech oferowanych przez REMO modelach naciągów, tj. Emperor, Powerstroke 77 i Powerstroke P3 Bass. Przedstawiamy kilka informacji technicznych, w które zaopatrzył nas producent.

Emperor Colortone

Naciągi tej serii zbudowane są z dwóch warstw powłoki o grubości 7 mil (około 0,18 milimetra). Dostępne w rozmiarach tomów: 8-18’’.

[img:1]

Powerstroke 77 Colortone

Ta seria naciągów, oprócz dwuwarstwowej struktury (grubość 7 mil), zaopatrzona jest w łatkę wzmacniającą o grubości 5 mil (ok 0,13 milimetra) i w wewnętrzny kołnierz tłumiący o grubości 7 mil. Nie jest to oczywiście żadną nowością, bo łatki w centralnym miejscu membran Powerstroke to ich cecha charakterystyczna od lat. Powerstroke 77 Colortone dostępne są w rozmiarach werbli: 13’’ i 14’’.

[img:2]

Powerstroke P3 Bass Colortone

Dopełnieniem serii są oczywiście naciągi do bębna centralnego. Zbudowane z jednej powłoki o grubości 10 mil (0,25 milimetra), wzmocnione wewnętrznym kołnierzem tłumiącym o tej samej grubości. Naciągi dostępne są z otworem i bez otworu w rozmiarach centralek:18-26”.

[img:3]

Zobaczmy prezentację video naciągów stworzoną przez producenta:

 

Być może i nam przypadnie w udziale przetestować dla Was te naciągi. Piękne bez wątpienia, a co z ich rzeczywistym brzmieniem i wytrzymałością? Czas pokaże…

Dostępność: Sklep ProDrum

 

Akcesoria Naciągi

Gdzie kupić?

Remo Remo remo.com

Dystrybucja w Polsce:

GEWA Polska Sp. z o.o.

adres:
ul. Strzelecka 44/4 45-525 Opole

Sklepy muzyczne > Remo rozwiń listę sklepów

Perkusja

WTS, czyli innowacyjny system strojenia bębnów
Więcej wiadomości