Niezawodne kontrolery dla wymagających - Midi Fighter

Niezawodne kontrolery dla wymagających - Midi Fighter

21 sierpnia 2018, 00:00
Producent: DJ TECHTOOLS

Amerykańska firma DJ TechTools znana jest z produkcji rewolucyjnych kontrolerów serii MIDI Fighter, których zadaniem jest spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających muzyków. A wszystko to przy zachowaniu najwyższej jakości i niezawodności - zarówno na scenie jak i w studio.

To co wyróżnia kontrolery DJ TechTools to specjalnie zaprojektowane, japońskie przyciski rodem z dawnych gier zręcznościowych. Charakteryzują się one niezwykłą wygodą użytkowania oraz ilością możliwych cykli oscylującą w granicach 5 milionów(!), co czyni je praktycznie niezniszczalnymi. Dla porównania tanie, dedykowane do domowej elektroniki przyciski mają wytrzymałość tylko do ok. 40.000 cykli.

Owe przyciski z tego powodu nie są tanie i niewielu producentów - poza DJ TechTolls decyduje się a ich wykorzystanie. Dziś przedstawiamy Wam 3 urządzenia - MIDI Fighter 3D, 64 oraz TWISTER, jednak zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów na stronie https://soundstation.pl/pl/

 

 

MIDI Fighter 64

Największy z nich, model 64 reklamowany jest przez producenta hasłem “Najlepszy kontroler dla ‘finger drummingu’”. Nic dziwnego - jest to połączenie pancernej wręcz obudowy, 64 niezniszczalnych przycisków oraz ultra jasnych LED'ów wokół klawiszy. Te wyróżniają się również wysokim (1mm) i szybkim skokiem, który jest kluczowy dla tego typu szybkiej i dynamicznej gry.

 

 

 

MIDI Fighter 3D

MIDI Fighter 3D to aktualnie najbardziej popularny model w ofercie. Oprócz wymienionych wcześniej funkcji, które są standardem w kontrolerach MIDI Finger, znajdziemy tutaj wbudowany czujnik ruchu (zbudowany z połączenia żyroskopu, akcelerometru i kompasu) a także 6 przycisków bocznych i 4 klawisze banku.

 

 

 

MIDI Fighter TWISTER

Z kolei model TWISTER wyposażony został w 16 “nieskończonych” enkoderów Chroma Cap z wbudowanymi przyciskami oraz wielokolorowymi LED’ami wokół. Kontrolery dostępne są do zakupu w cenach 1.089 zł - modele 3D i TWISTER, a za model 64 musimy zapłacić 2.099 zł.

 

Kontrolery MIDI USB Kontrolery DJ

Gdzie kupić?

DJ TECHTOOLS DJ TECHTOOLS djtechtools.pl

Dystrybucja w Polsce:

SOUND STATION Sp. z o.o.

adres:
ul. Warszawska 164 05-082 Latchorzew

Sklepy muzyczne > DJ TECHTOOLS rozwiń listę sklepów

Studio

Sennheiser ACCENTUM Plus Wireless już w sklepach
Więcej wiadomości