II Zlot Miłośników Cajona w Białymstoku

7 sierpnia 2018, 10:00

Meinl Percussion Polska organizuje "II Zlot Miłośników Cajona" odbędzie się już w sobotę, 11 sierpnia 2018 w Białymstoku. W imieniu organizatorów serdecznie zaparaszamy wszystkich wielbicieli tego pięknego instrumentu!

[img:1]

Właśnie tutaj, na wystawie instrumentów Meinl Percussion, będziesz mógł przetestować niektóre spośród wysokiej jakości cajonów, a także sprawdzić szeroki asortyment dodatków do cajonów. Oczywiście będą też czekały na Ciebie pałki i szczotki Meinl z nowej linii  "Meinl Stick & Brush". Nie przegap tego wspaniałego wydarzenia jak i możliwości testowania dobrze znanych  instrumentów i akcesoriów firmy Meinl. Zapisz tę datę w swoim kalendarzu!

Link do wydarzenia na FB: TUTAJ

 Perkusjonalia Cajony

Gdzie kupić?

Meinl Percussion Meinl Percussion meinlpercussion.com

Dystrybucja w Polsce:

Meinl Distribution

adres:
Przemysłowa 20 21-100 Lubartów

Sklepy muzyczne > Meinl Percussion rozwiń listę sklepów

Perkusja

Caban Drummer Fest 2020 - święto perkusyjne już 14 marca
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz