Ibanez wita gitarzystę Pawła "Draka" Grzegorczyka

Ibanez wita gitarzystę Pawła "Draka" Grzegorczyka

7 września 2018, 11:00
Producent: Ibanez

Ibanez z dumą wita utalentowanego gitarzystę, wokalistę i frontmana polskiego zespołu metalowego Hunter - Pawła "Draka" Grzegorczyka na swojej oficjalnej liście artystów.

[img:1]

Hunter został założony w Szczytnie w 1985 roku. W 1995 roku, po dziesięciu latach ciągłego doskonalenia i dostrajania, zespół wydał swój pierwszy album "Requiem", który przyciągnął uwagę polskiej sceny metalowej. Do dzisiaj Hunter wydał już siedem albumów studyjnych i występował na wielu scenach w Polsce i w sąsiednich krajach.

Jako frontman, producent i wokalista grupy, Paweł był częścią wszystkich tych albumów i koncertów, w tym także Festiwalu Przystanek Woodstock, gdzie wielokrotnie występowali przed ponad 200-tysięczną publicznością. W 2004 roku Hunter otrzymał nagrodę za najlepszy występ podczas tego właśnie wydarzenia, które jest uznawane za jedno z największych rockowych festiwali w Polsce.

Obecnie Hunter przygotowuje się do wydania kolejnego albumu studyjnego z okazji 33-lecia istnienia zespołu. Na koncerty Paweł zabiera ze sobą sygnowany przez Paula Stanleya model gitary Ibanez PS10, a do spokojniejszych występów wybiera gitarę akustyczną Ibanez AE900-NT i sygnaturę Steve Vai’a EP10-BP.

 

Gitary Elektryczne Akustyczne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Meinl Distribution

adres:
Przemysłowa 20 21-100 Lubartów

Sklepy muzyczne > Ibanez rozwiń listę sklepów

Gitara

HB składa hołd Les Paulom ze złotego okresu
Więcej wiadomości