Oświetlenie Cameo Zenit na rocznicy muzeum PS.SPEICHER w Einbeck

Oświetlenie Cameo Zenit na rocznicy muzeum PS.SPEICHER w Einbeck

10 września 2018, 09:00
Producent: Cameo
Dystrybucja: ADAM HALL GmbH

PS.SPEICHER to znane na całym świecie muzeum motocykli i samochodów mieszczące się w byłym hanzeatyckim mieście Einbeck w Dolnej Saksonii. Właściciele nie chcą jednak, aby widziane było ono jako muzeum w tradycyjnym sensie. Chodzi im raczej o obraz “kompleksowej i zróżnicowanej wystawy doświadczeń, która ciągle zachwyca i przyciąga gości swoim niezwykłym charakterem oraz ciągłymi nowościami”.

[img:1]

Dawny dom zbożowy o wysokości sześciu pięter (ok. 4000 m²) został w 2016 roku rozbudowany tak, aby pomieścić nowy kompleks budynków PS.Hall - czyli zestawu pomieszczeń muzealnych, które mogą być dodatkowo wypożyczone i służyć do organizacji meetingów, seminariów, bankietów lub konferencji. Właśnie dlatego kluczowe było zapewnienie odpowiedniego i bardzo uniwersalnego oświetlenia. Do tego celu zatrudniono specjalistów z firmy light-house Göttingen GmbH, którzy zdecydowali się na użycie lamp typu wash ZENIT F600 LED z oferty Cameo Light. Lampy ZENIT W600 zostały również użyte na zewnątrz całego kompleksu PS.SPEICHER. Ich działanie można było zauważyć podczas czwartej rocznicy powstania muzeum pod koniec lipca - kiedy to zorganizowano pokaźnych rozmiarów, trzydniowe wydarzenie.

Umieściliśmy W600-tki w połączeniu z dyfuzorami na głównej wieży technicznej oraz na każdym z otaczających budynków. Dzięki temu mogliśmy dokładnie i w kontrolowany sposób oświetlać dowolny punkt wydarzenia. Lampy te pojawiły się w naszej ofercie w lutym tego roku i od tego czasu miały już okazję wiele razy udowodnić swoją niezawodność i jakość zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków - Steffen Mühl, Managing Director, light-house Göttingen GmbH.

ZENIT W600 wyposażone zostały w innowacyjną technologię magnetyczną SnapMag®, która umożliwia szybką wymianę filtrów i kąta świecenia bez potrzeby użycia dodatkowych narzędzi. Ramy SnapMag® wraz z precyzyjnymi dyfuzorami są dostępne jako dodatkowe akcesoria i instalowane są na życzenie klienta na stałe.

 

Ruchome głowy wash

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Cameo rozwiń listę sklepów

HiFi

[LIVE] Nagłośnienie dla restauracji, konferencji - LD Systems CURV500
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz