VIDEO: Czy miernik NTi XL2 jest wart swojej ceny?

12 września 2018, 10:00
więcej info: Konsbud Audio Sp. z o.o.

Marcin Zastawnik (Proper Sound) i Konsbud Audio zapraszają do obejrzenia wideo, w którym można się zapoznać z funkcjami i wrażeniami z użytkowania miernika NTi Audio XL2.

Marcin Zastawnik, który przygotował wideo, profesjonalnie zajmuje się pomiarami akustycznymi, jest doktorantem wibroakustyki na Akademii Górniczo-Hutniczej i wieloletnim użytkownikiem miernika XL2. Na filmie Marcin Zastawnik pokrótce przedstawia, jakie pomiary można wykonać używając XL2 i do czego on sam używa tego urządzenia oraz w jakiej konfiguracji.

XL2 to wielofunkcyjne, przenośne urządzenie łączące funkcje miernika poziomu natężenia dźwięku, zrozumiałości mowy (instalacje DSO), wszechstronnego analizatora parametrów akustycznych oraz analizatora audio. Urządzenie może być stosowane do pomiarów hałasu, pomiarów w instalacjach audio, podczas koncertów i innych wydarzeń na żywo, w radiach, oraz do zastosowań w przemyśle budowlanym i lotniczym. Jeśli zastanawiasz się czy warto zainwestować w ten sprzęt i jakie możliwości oferuje, obejrzyj powyższe video..

[img:1]

Nagłośnienie - akcesoria Inne

Gdzie kupić?

NTi Audio AG NTi Audio AG www.nti-audio.com

Dystrybucja w Polsce:

Godziny otwarcia:

Pon - Pt:  08.00 - 16.00 

adres:
ul. Gajdy 24 02-878 Warszawa
NAMM'20: PXM-12MP - Nowe odsłuchy sceniczne w ofercie EV
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz