Nowy All-In-One Rekordbox od Pioneera - XDJ-RR

Nowy All-In-One Rekordbox od Pioneera - XDJ-RR

13 września 2018, 11:00
Producent: Pioneer DJ

Kilka dni temu firma Pioneer zaprezentowała światu najnowszy dodatek do serii samodzielnych konsolet opartych o system Rekordbox - XDJ-RR. Model ten, oprócz bardziej przystępnej ceny, wyposażony został w 7-calowy wyświetlacz wraz z dwoma gniazdami USB, z których jeden umożliwia nagrywanie miksów w czasie rzeczywistym.

[img:1]

 

Oprócz tego na pokładzie znajdziemy dwa pokrętła jog, cztery pady na deck, sekcję Beat FX z trzema efektami, cztery Sound Color FX oraz wejście aux i mikrofonowe. Oprócz pracy w trybie samodzielnym, nowy XDJ-RR może współpracować z oprogramowaniem Rekordbox DJ uruchomionym na laptopie. Wraz z konsolą otrzymujemy oczywiście licencję na ten program.

XDJ-RR będzie świetnym wyborem dla DJ’ów, którzy potrzebują wysokiej jakości, uniwersalnej konsoli, której mogą używać zarówno w warunkach klubowych jak i w domu. Łatwość obsługi oraz korzystanie z wygodnych pamięci USB sprawia, że urządzenie będzie świetnym wyborem dla wzrastających DJ, a znany interfejs ułatwi przejście na standardowe dziś systemy CDJ/DJM.

 

[img:2]

 

Ścisła kompatybilność z oprogramowaniem Rekordbox DJ sprawia, że połączenie kontrolera i laptopa jest bardzo dobre i umożliwia bezproblemowe korzystanie ze wszystkich funkcji oprogramowania z panelu konsolety.

XDJ-RR to tańszy odpowiednik znanego XDJ-RX2 i dostępny jest w cenie $1,099 (ok. 4,000 zł).

 [img:3]

Miksery DJ

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Studio Pro

adres:
ul. Wadowicka 12 30-415 Kraków

DSV Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

adres:
ul. Plac Kaszubski 8 81-350 Gdynia

Sklepy muzyczne > Pioneer DJ rozwiń listę sklepów

Mixars Primo znów dostępny - Nowa dostawa już w sklepach
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz