Pioneer DJ DJS-1000 teraz z dostępem do dźwięków i sampli Splice

Pioneer DJ DJS-1000 teraz z dostępem do dźwięków i sampli Splice

11 sierpnia 2018, 13:00
Producent: Pioneer DJ

Pioneer DJ we współpracy ze Splice otwierają przed użytkownikami samplera DJS-1000 nowe możliwości - teraz mogą oni korzystać z tysięcy sampli i dźwięków znajdujących się w chmurze Splice.

DJS-1000 stał się kompatybilny ze Splice, by zapewnić dostęp do chmury dźwięków, z której korzysta ponad 1.6 milionów producentów muzyki. DJS-1000 jest już drugim po profesjonalnym samplerze TORAIZ SP-16 produktem Pioneer DJ, który zyskał takie możliwości.

 

[img:1]

 

Splice Sounds zrewolucjonizował poszukiwanie sampli, gdy wystartował w 2015 roku, jako pierwsza biblioteka sampli dla zarejestrowanych użytkowników. Splice pozwala pobierać konkretne, wybrane przez użytkownika dźwięki, zamiast całych paczek z samplami. Obecnie, co tydzień pojawiają się nowe sample stworzone przez 90 wiodących wytwórni oraz renomowanych artystów.

Integracja DJS-1000 z zasobami Splice, zapewnia łatwy dostęp do tej największej na świecie kolekcji wysokiej jakości sampli i pętli. Możecie wybierać spośród ponad dwóch milionów dźwięków, tworzyć i zapisywać własne zestawy oraz programować 32-stopniowe sekwencje za pomocą strony internetowej lub smartfona używając Beatmakera - Sequencera stworzonego przez Splice. Następnie możecie w łatwy sposób zapisać swoje kreacje jako pliki SCENE i wgrać je na DJS-1000, by móc ich użyć podczas występu.

 

[img:2]

 

Samplery / efektory

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

DSV Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

adres:
ul. Plac Kaszubski 8 81-350 Gdynia

Sklepy muzyczne > Pioneer DJ rozwiń listę sklepów

Studio

Syntezator w mrocznej oprawie, czyli PolyBrute Noir od Arturia
Więcej wiadomości