Scena Jutra 2018 - Znamy program konferencji

Scena Jutra 2018 - Znamy program konferencji

31 października 2018, 09:00

Scena Jutra to pierwsze w Polsce wydarzenie konferencyjno-wystawiennicze poświęcone nowym technologiom scenicznym. Menadżerowie, artyści, wykładowcy, producenci, realizatorzy oraz dystrybutorzy sprzętu będą mieli okazję porozmawiać o nowych trendach, pomysłach i rozwiązaniach, które pozwalają przekraczać granice w postrzeganiu i odbiorze wydarzeń scenicznych. 

29 listopada 2019 to data, którą warto zarezerwować w swoich kalendarzach. Tego dnia w Teatrze Muzycznym Roma odbędzie się Międzynarodowa Konferencja Nowych Technologii Scenicznych - Scena Jutra 2018. Organizatorami wydarzenia są:

 

Teatr Muzyczny Roma, Polsound i Prolight

 

Na Małej Scenie Teatru Roma odbędą się panele dyskusyjne z udziałem osób twórczo, naukowo i technicznie związanych z działalnością sceniczną oraz eventową.

Tego dnia Teatr Muzyczny ROMA stanie się domem nowych trendów, technologii, pomysłów i rozwiązań, które na naszych oczach zmieniają branżę sceniczną. Konferencję zwieńczy pokaz musicalu „Piloci” - jednego z najbardziej zaawansowanych technologicznie spektakli na świecie. Szczegółowy harmonogram znajdziecie na stronie internetowej www.scenajutra.pl.

Już wkrótce rusza sprzedaż biletów, w kwestii zniżek dla studentów prosimy o kontak z organizatorem - info@scenajutra.pl

 

[img:1]

[img:2]

[img:3]

[img:4]

 

Systemy interkomowe Efekty / Lasery Oświetlenie architektoniczne Źródła dźwięku Miksery i wzmacniacze 100V Kolumny i głośniki instalacyjne Systemy liniowe Multimedia Projektory Ekrany, tablice Oświetlenie led Nagłośnienie instalacyjne Dźwiękowe systemy ostrzegawcze (DSO) Centrale Głośniki Ciekawe instalacje Miksery video Mediaserwery w Polsce

HiFi

Ciekawe instalacje: Setki urządzeń ONZ w sieci AMX SVSI
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz