Ovation przedstawia dwa nowe modele, sygnowane nazwiskiem wielkiego Glena Campbella

Ovation przedstawia dwa nowe modele, sygnowane nazwiskiem wielkiego Glena Campbella

25 października 2018, 11:00
Producent: Ovation Guitars

Zmarły niedawno Glen Campbell bezsprzecznie należał do jednych z najbardziej cenionych amerykańskich muzyków. Wielokrotny laureat nagrody Grammy, praktycznie nie rozstawał się z instrumentami marki Ovation. Ceniony producent postanowił złożyć hołd zmarłej legendzie, prezentując dwa, sygnowane modele gitar elektro-akustycznych.

 [img:1]
Ovation Natural 1627VL-4GC

 

Oba instrumenty zaliczają się do średniej półki cenowej oraz wyposażone zostały w średniej grubości kompozytowy tył. Sygnowane modele dostępne są zarówno w wersji z wycięciem lub bez. Najnowsze dodatki w katalogu Ovation oparte zostały o kultowy model "1771", co znalazło odzwierciedlenie w zastosowaniu ergonomicznego i łatwo grywalnego korpusu wykonanego z materiału Lyrachord oraz płyty wierzchniej ze świerku sitkajskiego.

 

[img:2]

Ovation Natural 1627VL-4GC

 

Instrumenty zostały również wyposażone w otwór rezonansowy typu Legend, który został ozdobiony klonową rozetą. Ponadto na gryfie znajdziemy markery wykonane z macicy perłowej. Estetykę instrumentu podkreśla stylizowany na lata 70-te pojedyńczy potencjometr volume/tone, zintegrowany z odpornym na sprzężenia zwrotne, firmowym układem elektronicznym.

 

[img:3]
Ovation Cutaway Sunburst 1771VL-1GC

 

Oba zaprezentowane modele (Cutaway Sunburst 1771VL-1GC oraz Natural 1627VL-4GC) wyposażone zostały w pokrowce typu gig bag i posiadają charakterystyczne dla marki Ovation cechy, takie jak niesamowita grywalność, bezawaryjna eksploatacja oraz bezsprzężeniowy układ elektroniczny.

 

[img:4]

 
Gitary Elektroakustyczne

Gdzie kupić?

Ovation Guitars Ovation Guitars www.ovationguitars.com

Dystrybucja w Polsce:

GEWA Polska Sp. z o.o.

adres:
ul. Strzelecka 44/4 45-525 Opole

Sklepy muzyczne > Ovation Guitars rozwiń listę sklepów

Gitara

Wszystkomający analogowy delay od Walrusa
Więcej wiadomości