Sennheiser udostępnił oprogramowanie Control Cockpit 2.0

Sennheiser udostępnił oprogramowanie Control Cockpit 2.0

26 października 2018, 09:00
Producent: Sennheiser
Dystrybucja: Aplauz Sp. z o.o

Firma Sennheiser wydała nową wersję oprogramowania Control Cockpit do zarządzania bezprzewodowymi systemami mikrofonowymi. Wersja 2.0.0 oprócz mikrofonów z serii Sennheiser SpeechLine Digital Wireless, obsługuje również systemy mikrofonowe nowej generacji evolution wireless G4 i jest również zgodna z systemami G3.

Nowa wersja Control Cockpit oferuje także ochronę za pomocą hasła, ulepszone opcje monitorowania poziomu naładowania baterii, zarządzania profilami powiadomień, oraz zmodernizowany interfejs użytkownika, który ułatwia korzystanie z programu. Oprogramowanie można bezpłatnie pobrać z witryny Sennheiser.

 

Sennheiser Control Cockpit 2.0.0 jest jeszcze elastyczniejsze, lepiej optymalizuje pracę i zapewnia większą wygodę specjalistom zarządzającym mikrofonami bezprzewodowymi. To uniwersalne narzędzie dla środowisk biznesowych, korporacyjnych i edukacyjnych.

Kai Tossing - Manager produktu Business Communication w firmie Sennheiser

 

[img:1]

Sennheiser Control Cockpit zapewnia łatwy dostęp do wszystkich mikrofonów bezprzewodowych w firmie lub na kampusie - czy to z urządzenia mobilnego, czy biurka w dziale IT czy też sali operatora.

 

Oprogramowanie Sennheiser Control Cockpit, opracowane we współpracy ze specjalistami audio-wideo i IT, zaprojektowano tak, aby znacząco ułatwić codzienne procedury i prace związane z wykorzystaniem mikrofonów bezprzewodowych w środowiskach korporacyjnych i na kampusach.

Dzięki Sennheiser Control Cockpit żmudne zadania, takie jak sprawdzanie każdego mikrofonu pod kątem rozładowanej baterii, należą już do przeszłości. Poszukiwanie potencjalnie rozładowanych mikrofonów sprowadza się do uruchomienia Sennheiser Control Cockpit i wyświetlenia wszystkich urządzeń z niskim poziomem baterii albo ustawienia sprofilowanych powiadomień o wyczerpujących się bateriach przesyłanych na smartfony odpowiedniego personelu.

 

[img:2]

Zarządzanie mikrofonami przez sprawdzanie pojedyńczych nadajników należy już do przeszłości dzięki Sennheiser Control Cockpit.

 

Sennheiser Control Cockpit pomaga też specjalistom IT i AV w identyfikowaniu potencjalnych problemów, jakie mogą napotkać użytkownicy. Za pośrednictwem programu personel może monitorować i zdalnie kontrolować każdy mikrofon, na przykład sprawdzi, czy urządzenia połączyły się albo czy przypadkowo nie wciśnięto przycisku wyciszenia.

Po zarejestrowaniu oprogramowania zespół IT/AV nie tylko otrzyma klucz aktywacyjny, ale będzie również informowany o przyszłych aktualizacjach i automatycznie otrzyma powiadomienie w aplikacji albo w newsletterze, kiedy będą dostępne nowe wersje.

 

[img:3]

Szczegółowy widok monitorowania pozwala personelowi IT i audio-wideo pomóc użytkownikom w razie problemów.

 

Wszystko, czego potrzeba do stworzenia efektywnej sieci do zarządzania mikrofonami, to komputer PC (z systemem Windows 7 lub nowszą wersją), na którym działa oprogramowanie Sennheiser Control Cockpit. Komputer łączy się przez sieć z systemami mikrofonowymi i zapewnia przeglądarkowy interfejs dla użytkowników, który jest dostępny z dowolnego miejsca na kampusie lub w biurze. Dostęp można uzyskać przez sieć przewodową lub Wi-Fi z dowolnego komputera osobistego Windows, komputera Mac, urządzenia przenośnego lub smartfona z systemem Android lub iOS.

Oprogramowanie Sennheiser Control Cockpit 2.0.0 można już pobrać bezpłatnie ze strony sennheiser.com/control-cockpit-software.

 

więcej: sennheiser.pl
Mikrofony Systemy bezprzewodowe Systemy konferencyjne

Gdzie kupić?

Sennheiser Sennheiser www.sennheiser.pl

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Sennheiser rozwiń listę sklepów

Pro Audio

Wydajna kolumna bateryjna o szerokim spektrum nagłośnienia
Więcej wiadomości