Monacor UK dystrybutorem profesjonalnych stołów Humpter DJ

Monacor UK dystrybutorem profesjonalnych stołów Humpter DJ

26 października 2018, 10:00
Producent: Humpter
Dystrybucja: Monacor

Monacor UK, brytyjski oddział niemieckiej firmy Moncaor International został jedynym dystrybutorem profesjonalnych stołów Humpter DJ na terenach UK i Irlandii.

Oznacza to, że Monacor UK od teraz będzie miał możliwość sprzedaży produktów Humpter, jak i zapewniać wsparcie techniczne bezpośrednio ze swojego centrum sprzedaży. Do zestawu uruchomiona została dedykowana wersja strony internetowej Humpter UK wraz z kanałami social media dedykowanymi marce.

 

[img:2]

 

Z przyjemnością witamy firmę Monacor UK Ltd. jako partnera marki Humpter w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Firma Monacor to firma o ugruntowanej pozycji, oferująca nam lokalną wiedzę o sprzedaży i marketingu, a także stabilne rozwiązania logistyczne dla naszych produktów. Cieszymy się, że możemy właśnie z nimi współpracować.

Piotr Maciag - Założyciel Humpter

[img:1]

Jesteśmy niezwykle podekscytowani możliwością wprowadzenia firmy Humpter do Wielkiej Brytanii i Irlandii. Doskonale pasuje ona do naszych pozostałych producentów - Gemini DJ & Pro Audio i RockNRoller Multi-Carts, które również dystrybuujemy.

Neil Clayton - Monacor UK Managing Director

 

więcej: humpter.co.uk
Akcesoria Pozostałe

Studio

DirectOut i RME znów łączą siły
Więcej wiadomości