VX Flame Top  - Rasowa V-ka ze stajni Dean Guitars

VX Flame Top - Rasowa V-ka ze stajni Dean Guitars

31 października 2018, 11:00
Producent: Dean Guitars
Dystrybucja: FX MUSIC GROUP

Gitary typu V symbolizują rockowy pazur i zawsze prezentują się świetnie na scenie. Gdy dodamy do tego estetykę instrumentów firmy Dean, efekt musi być doskonały. Dean VX Flame Top to kolejna nowość w gitarowym katalogu amerykańskiego producenta na rok 2018.

 

[img:1]

 

Dean VX Flame Top Trans Red jest rozwinięciem gitar typu V, które po raz pierwszy pojawiły się w katalogu producenta w 1977 roku. Lutnicy z firmy Dean wierzą, że duże kąty nachylenia strun przyczyniają się do lepszego wybrzmiewania oraz podatności gitary na artykulację. Dodatkowo, charakterystyczna główka instrumentu pozwala wydłużyć długość strun, co polepsza właściwości tonalne VX Flame Top Trans Red.

 

[img:2]

 

Pod względem konstrukcyjnym, instrument został oparty o topolę oraz klon płomienisty (korpus), do którego przytwierdzona została klonowa szyjka wraz z podstrunnicą wykonaną z drewna Jatoba. Na podstrunnicy nabito 22 progi typu Jumbo, a całość napędza firmowy układ przetworników DMT Design

 

[img:3]

 

Gitary Elektryczne

Gdzie kupić?

Dean Guitars Dean Guitars www.deanguitars.com

Dystrybucja w Polsce:

FX MUSIC GROUP

tel.: +48 (84) 639 11 22
adres:
ul. Piłsudskiego 53 22-400 Zamość

Sklepy muzyczne > Dean Guitars rozwiń listę sklepów

Gitara

Mustang Micro to nie kucyk - to pełnoprawny ogier!
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz