Nowa stopa SONOR Perfect Balance Standard

Nowa stopa SONOR Perfect Balance Standard

30 października 2018, 11:00
autor: Paweł Ostrowski
Producent: Sonor

Stopa Perfect Balance sygnowana przez Jojo Mayera mocno zatrzęsła perkusyjnym środowiskiem. Nie tylko podbiła serca wielu użytkowników, ale także wyraźnie utorowała trendy konstrukcyjne, których zaletą okazała się maksymalna prostota wsparta nowoczesną technologią.

Choć na rynku pojawiły się też inne tego typu konstrukcje, oferowane przez innych producentów, SONOR konsekwentnie rozwija swoją ideę, a sygnowany model Perfect Balance doczekał się swojego następcy w postaci modelu Perfect Balance Standard. 

 

[img:5]

 

Następca modelu sygnowanego pozostał prawie niezmieniony w stosunku do poprzednika, co dobitnie ilustruje regułę mówiącą, że nie warto zmieniać czegoś co działa. Model dotychczasowy, powstały we współpracy z Jojo Mayerem odznacza się niesamowitą kulturą pracy, co sprawia, że stopa - jak mawia Jojo - "gra właściwie samodzielnie". Nowy model stopy został pokazany światu podczas targów UK Drum Show w Manchesterze, w końcówce września tego roku.

 

 

Perfect Balance Standard opiera się na prostej konstrukcji i bazuje na pojedynczym słupku (w przeciwieństwie do modelu poprzedniego - nieskładanym). Mechanizm napędowy składa się z paska, a niezależny system mocowania stopy do obręczy zapewnia stabilność i łatwość montażu. Stopę wyposażono w zawias z łożyskiem kulkowym.

Całkowicie gładka platforma stopy gwarantuje doskonały poślizg. Producent zrezygnował też z umiejscowienia laserowego grawerunku na powierzchni podpórki pięty, a kolejną innowacją jest zamiana skórzanego etui, w jakim przechowywało się model Jojo Mayera, na worek nylonowy - czarny z białym logo.

Cena detaliczna: około 860.00 zł brutto

[img:6]

więcej: www.sonor.com
Hardware Stopy

Gdzie kupić?

Sonor

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Sonor rozwiń listę sklepów

Perkusja

Wielki powrót serii Z Custom od marki Zildjian
Więcej wiadomości