Zapowiedź: Gewa Drum Workstation G9 w nowej odsłonie

Zapowiedź: Gewa Drum Workstation G9 w nowej odsłonie

5 listopada 2018, 11:00
autor: Paweł Ostrowski
Producent: GEWA Music

Wiosną tego roku zapowiadaliśmy przełomowe wprowadzenie na rynek nowego zestawu hybrydowego DWe, stworzonego przy współpracy legendarnego producenta perkusyjnego Drum Workshop z europejskim potentatem dystrybucyjnym w branży instrumentów - firmą GEWA. O ile DW odpowiedzialny jest za budowę bębnów i talerzy, o tyle serce zestawu, czyli moduł elektroniczny, konstruowane jest przez GEWĘ. Mamy już kolejne informacje na temat zapowiadanego modułu, który od początku określano mianem "przełomowy".

Ścisła współpraca GEWY z kalifornijskim producentem Drum Workshop zaowocowała technologią, która ma oferować najwyższą jakość w dziedzinie triggerowania bębnów. Do współpracy dołączył też producent naciągów REMO. Finalną wersję modułu Workstation G9 będzie można już niedługo zobaczyć oraz przetestować m.in. na nadchodzących Bag Show Paris, festiwalu TamTam w Sewilli i London Drum Show.

 


 

Na temat modułu mamy w tym momencie garść świeżych informacji wprost od producenta. G9 to urządzenie daleko bardziej zaawansowane niż zwykły moduł perkusyjny, łączący w sobie wiele funkcji, o efektownym i wygodnym 10-calowym ekranie dotykowym (DTI), posiadający 128 GB pamięci i dodatkową pamięć flash o pojemności 4 GB. 

 

[img:2]

 

Z danych typowo technicznych, na pokładzie G9 uświadczymy także 40 fabrycznych zestawów perkusyjnych oraz praktycznie nielimitowaną ilość własnych zestawów (większą niż 400!), do tego całą masę efektów, 14 wlotów triggerowych, 8 bezpośrednich outputów, 8 kanałową rejestrację, połączenie przez WiFi oraz bluetooth i wiele innych dobrodziejstw.

Cena urządzenia? Na razie nam nieznana.

 

[img:4]

 
Elektroniczne Moduły brzmieniowe

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

GEWA Polska Sp. z o.o.

adres:
ul. Strzelecka 44/4 45-525 Opole

Sklepy muzyczne > GEWA Music rozwiń listę sklepów

Perkusja

WTS, czyli innowacyjny system strojenia bębnów
Więcej wiadomości