Pudełko pełne przycisków zwane Maschine Mikro MK3

8 listopada 2018, 13:00

Maschine to standard. Kropka. I właśnie to, według niektórych DJ’ów mógłby być cały artykuł na jego temat - bo ze standardami się nie dyskutuje. I zgodzili byśmy się z tym gdyby nie producent... który zaprezentował Maschine Mikro w wersji trzeciej - MK3.

Kontrolery Maschine znane są od lat. Dużą popularność zdobyły również modele serii Mikro, które łączą kompaktowe rozwiązania z niebywałym stosunkiem jakości do ceny. Omawiana dziś wersja trzecia, oprócz lekkiego face-liftingu posiada wszystkie funkcje znane z poprzedników, jak i kilka nowych dodatków.

 

[img:1]

 

Jednym z nich jest tzw. Smart Strip, który dodaje całkowicie nową opcję kontroli oprogramowania - w postaci przesuwania palcem po specjalnie zaprojektowanym, czułym na dotyk pasku. Od teraz tworzenie zaawansowanych bendów czy efektów specjalnych nie będzie żadnym problemem. A to wszystko oczywiście w czasie rzeczywistym!

Oczywiście w standardzie otrzymujemy znane wcześniej 16 dużych, czułych na dotyk padów, sekwencer, dotykowy enkoder wraz z ekranem a także klasyczny groovebox z mnogością funkcji.

 

 

Maschine Mikro przybywa do użytkownika z dość pokaźnym, bo ważącym 1.6 GB zestawem dźwięków, zestawów perkusyjnych, sampli, loopów i instrumentów. Pozwalają one praktycznie natychmiast zacząć przygodę z tworzeniem muzyki - bez potrzeby przeglądania internetu w poszukiwaniu sampli. Jakby tego było mało, to dostajemy również pełne wersje wtyczek MASSIVE, MONARK oraz REAKTOR PRISM. Jak większość oprogramowania firmy Native Instruments wtyczki te mogą być używane w trybie samodzielnym (standalone) oraz standardowo - w DAW.

Maschine Mikro MK3 dostępny jest od września tego roku w cenie $249 (około 1000 zł).

 

[img:2]

Kontrolery MIDI USB Kontrolery DJ Pady

Studio

NAMM'20: Mikrofonowo i słuchawkowo od Stagg
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz