Instalacja świetlna na 100-lecie odzyskania niepodległości

Instalacja świetlna na 100-lecie odzyskania niepodległości

9 listopada 2018, 14:00

W tym roku przypada okrągła, setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Chociaż poszczególne wydarzenia zostały zaplanowane na cały rok, to w najbliższy weekend odbędzie się kulminacja obchodów. Również firma Phono Media zaangażowała się w to historyczne wydarzenie. 

Niedawno firma Phono Media realizowała projekt we współpracy z firmą STATIM w przestrzeni konferencyjnej Hyde Park w Ministerstwie Cyfryzacji. Na kolejnym etapie prac dla tego integratora, przygotowano podświetlenia elewacji Ministerstwa Cyfryzacji.

W tym celu został zastosowany zestaw naświetlaczy architektonicznych Brighter Lighting Atom 44 z IP65 oraz niezawodny projektor PROLIGHTS MOSAICO dostarczony przez firmę Show Design. 

Sterowanie całym systemem odbywa się za pomocą systemu iNELS, który jest obsługiwany za pomocą bardzo prostego w użyciu, miniaturowego pilota RF.

System zadebiutował pierwszego sierpnia, w dniu wybuchu Powstania Warszawskiego, natomiast teraz, z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości możemy pokazać jego kolejną odsłonę.

[img:1]

[img:2]

[img:3]

 

 

Zrealizowane instalacje Oświetlenie architektoniczne Oświetlenie led

HiFi

Jak wygląda komunikacja w teatrze i rola inspicjenta?
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz