SoundTrade zaprasza na DEXIBELL PIANO MEETING w Piasecznie

16 listopada 2018, 11:00
więcej info: SoundTrade

Dystrybutor włoskiej marki Dexibell, firma SoundTrade, zaprasza wszystkich miłośników instrumentów klawiszowych na DEXIBELL PIANO MEETING.

Już 20 i 21 listopada będziecie mogli na żywo zapoznać się i ocenić możliwości włoskich pianin cyfrowych, w tym flagowego VIVO S9. Prezentacja i testy odbędą się w godzinach: 10.00 - 16.00 w siedzibie SoundTrade w Piasecznie.

UWAGA: Liczba osób ograniczona. Aby wziąć udział w spotkaniu należy wysłać zgłoszenie na adres: hmiziolek@soundtrade.pl. Wstęp tylko dla osób, które otrzymają mailowe potwierdzenie zapisu. Zgłoszenia przyjmowane są do 18 listopada, do godz. 20.00. Dodatkowych informacji udziela Hubert Miziołek, tel. 502 704 239.

 

Czas i miejsce

 
  • 20 i 21 listopada 2018, godz. 10.00 - 16.00
  • ul. Kineskopowa 1, budynek D
    05-500 Piaseczno

 

 

Unikalna technologia T2L w instrumentach DEXIBELL oferuje brzmienia wysokiej jakości w przetwarzaniu 24 bit/48 kHz. Możliwość ustawienia niemalże każdego parametru brzmienia pozwala w łatwy sposób dostosować je do własnych preferencji.

Instrumenty Dexibell są ręcznie składane we Włoszech z najwyższą dbałością o jakość. Brzmienie, funkcjonalność i jakość wykonania sprawiają, że pianina te szybko zdobyły uznanie profesjonalistów i z powodzeniem konkurują z najbardziej uznanymi markami w segmencie instrumentów klawiszowych na świecie. Niewielką próbkę możliwości VIVO S9 znajdziecie poniżej:

 

 

więcej: soundtrade.pl
Pianina Pianina cyfrowe

Gdzie kupić?

Dexibell Dexibell www.dexibell.com

Dystrybucja w Polsce:

SoundTrade

tel.: +48 22 632 02 85
Godziny otwarcia:

Pon - Pt:  09:00 - 17:00

adres:
ul. Kineskopowa 1 05-500 Piaseczno k/Warszawy

Sklepy muzyczne > Dexibell rozwiń listę sklepów

Studio

Konsbud Audio zaprasza na Genelec Immersive Day w Warszawie
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz