XDJ-RX2-W - Biały, limitowany koniec roku od Pioneer DJ

XDJ-RX2-W - Biały, limitowany koniec roku od Pioneer DJ

19 listopada 2018, 11:00
Producent: Pioneer DJ

Niedawno pisaliśmy o XDJ-RR, czyli tańszym odpowiedniku flagowego modelu systemu rekordbox Pioneera XDJ-RX2. Producent nie przestaje jednak zaskakiwać nowościami również w sektorze high-end, tym razem odświeżając całość w kolorze białym.

Konsolety serii XDJ-RX2 zyskały szczególną uwagę osób, które chciały zbudować kompletny, klubowy zestaw DJ’ski bez potrzeby wydawania ogromnej ilości gotówki. Wiele osób rezygnuje jednak z wszędzie (nad)używanego koloru czarnego oczekując od producentów innych wersji kolorystycznych - najczęściej modernistycznych, białych.

 

[img:1]

 

W internecie pojawiają się imponujące zdjęcia studio nagrań, które urządzone są w całości w jasnych odcieniach - począwszy od monitorów, kontrolerów aż po całe wystroje akustyczne. To właśnie dlatego firma Pioneer zaprezentowała białą wersję XDJ-RX2-W.

Jednak jak określa producent, jest to “niezwykle limitowana” edycja - będzie to 700 urządzeń wyprodukowanych na rynek Amerykański i 200 na rynek Japoński. Więc tym bardziej, jeżeli chcemy zaopatrzyć się w biały model na naszym rynku, trzeba będzie się trochę napracować.

XDJ-RX2-W dostępny jest w cenie $1.799 (około 6.800 zł).

 

[img:2]

 

Miksery DJ

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Studio Pro

adres:
ul. Wadowicka 12 30-415 Kraków

DSV Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

adres:
ul. Plac Kaszubski 8 81-350 Gdynia

Sklepy muzyczne > Pioneer DJ rozwiń listę sklepów

Numark wprowadza nowe kontrolery DJ. Co nowego?
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz