Uzi Distortion - nowość w katalogu Joyo Technology

Uzi Distortion - nowość w katalogu Joyo Technology

3 grudnia 2018, 11:00
Producent: Joyo
Dystrybucja: FX MUSIC GROUP

Poręczny, skuteczny łatwo osiągalny - tak w największym skrócie można opisać pistolet Uzi, taki jest również jego imiennik, tym razem w wersji gitarowej, skonstruowany z myślą o gitarzystach, wykonujących cięższe gatunki muzyczne. 

 

 

Joyo Uzi Distortion to kolejny członek nowej serii efektów R, łączących bezkompromisowe brzmienie, spartański wygląd oraz niezwykle korzystną cenę. Potencjometr Bias pozwala na wybranie charakterystyki brzmienia, wahającej się od klasycznego - brytyjskiego, po amerykańskie. Na panelu przednim znajdziemy również potencjometry gain oraz trójstopniową korekcję EQ. 

 

[img:1]

 

Efekt posiada również oświetlenie LED - zarówno z przodu jak i z tyłu obudowy, które może być zsynchronizowane z przełącznikiem nożnym, lub być permanentnie włączone, za pomocą specjalnego przełącznika. 

 

[img:2]

więcej: joyoaudio.com
Efekty Kostki podłogowe do gitary elektrycznej

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

FX MUSIC GROUP

tel.: +48 (84) 639 11 22
adres:
ul. Piłsudskiego 53 22-400 Zamość

Sklepy muzyczne > Joyo rozwiń listę sklepów

Gitara

Spark Pearl czyli perełka od Postivie Grid
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz