Dean przedstawia model USA DIME COMMEMORATIVE ML LTD

Dean przedstawia model USA DIME COMMEMORATIVE ML LTD

4 grudnia 2018, 09:00
Producent: Dean Guitars
Dystrybucja: FX MUSIC GROUP

Trudno sobie wyobrazić gitarzystów, lubujących się w cięższych gatunkach muzycznych, którzy nie kojarzyliby zespołu Pantera, którego siłą napędową był tragicznie zmarły Dimebag Darrell. Firma Dean z dumą ogłasza limitowaną serię gitar, wzorowanych na najsłynniejszej konstrukcji z arsenału lidera zespołu Pantera. 

 

[img:1]

 

Dean USA DIME COMMEMORATIVE ML LTD to limitowana do zaledwie 100 sztuk seria gitar, dokładnie odzwierciedlająca najbardziej znany instrument z kolekcji muzyka z Teksasu. Mahoniowy korpus został spasowany z mahoniowym gryfem w kształcie litery V oraz palisandrową podstrunnicą. Za intonację odpowiada mostek Floyd Rose zamontowany techniką top mounted oraz klucze marki Grover

 

[img:2]

 

Układ elektroniczny wyposażony został w przełącznik firmy Switchcraft, potencjometry DBD Traction oraz potencjometry DiMarzio Super Distortion BK/CR oraz Bill Lawrence XL500. W tym wyjątkowym instrumencie nie przeoczono żadnego, nawet najmniejszego detalu, zaczynając na dokładnym odwzorowaniu wagi oraz wymiarów instrumentu, a kończąc na ręcznie wykonanej grafice. 

 

[img:3]

Gitary Elektryczne

Gdzie kupić?

Dean Guitars Dean Guitars www.deanguitars.com

Dystrybucja w Polsce:

FX MUSIC GROUP

tel.: +48 (84) 639 11 22
adres:
ul. Piłsudskiego 53 22-400 Zamość

Sklepy muzyczne > Dean Guitars rozwiń listę sklepów

Gitara

Lava ME 3 po tuningu - Nie tylko estetycznym
Więcej wiadomości