Orange rozdaje prezenty w ramach akcji Christmas Wish

Orange rozdaje prezenty w ramach akcji Christmas Wish

6 grudnia 2018, 09:00
Producent: Orange Amps

Firma Orange Amplification, która świętuje w tym roku swoje 50. urodziny, ponownie przygotowała świąteczną akcję „Christmas Wish”, w ramach której rozdaje prezenty o łącznej wartości 15 tysięcy dolarów.

Z okazji jubileuszu, tegoroczna akcja jest większa i lepsza niż dotychczas. Aby uczcić pięć dekad działalności firmy Orange, jej szefostwo postanowiło spełnić 50 życzeń. Wśród prezentów znajdują się produkty z aktualnej oferty, w tym wzmacniacze typu head i combo, zestawy głośnikowe i słuchawki.

 

 

Aby wziąć udział w konkursie wszyscy chętni powinni po prostu podzielić się informacją o tym, którego produktu Orange najbardziej pragną z założycielem i dyrektorem generalnym firmy Cliffem Cooperem za pośrednictwem firmowego profilu na Facebooku.

Aby zwiększyć swoje szanse możemy polubić, skomentować lub udostępnić dowolny post z tagiem #wishgranted. Swoimi bożonarodzeniowymi życzeniami można podzielić się także na stronie orangeamps.com.

Wszystkie życzenia muszą zostać opublikowane do 24 grudnia 2018 roku. O tym, czy nasze marzenia się spełniły wszyscy dowiedzą się 25 grudnia o godz. 13:00 naszego czasu (12:00 GMT) na facebookowej stronie Orange. Aby nie przegapić informacji o wygranej wystarczy polubić ją i obserwować.

 

[img:1]

 
Wzmacniacze Głowy gitarowe Kolumny gitarowe do gitary elektrycznej

Gdzie kupić?

Orange Amps Orange Amps www.orangeamps.com

Dystrybucja w Polsce:

ARCADE AUDIO Sp. z o.o.

tel.: +48 (12) 420 63 00
tel.: +48 (12) 442 43 42
Godziny otwarcia:

Pon - Pt: 09:00 -17:00

adres:
ul. Galicyjska 2 32-091 Michałowice k/Krakowa

Sklepy muzyczne > Orange Amps rozwiń listę sklepów

Dla kogo nowa gitara akustyczna PRS P20?
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz