Anika Nilles nową twarzą ProMark

Anika Nilles nową twarzą ProMark

8 stycznia 2019, 09:00
autor: Paweł Ostrowski

Środowisko perkusyjne dosięgła nowa informacja. Anika Nilles związała się z producentem pałek ProMark, rezygnując z dotychczasowej współpracy z Vic Firth. Perkusistka już od jakiegoś czasu testowała pałki ProMark, a efektem tych poszukiwań stał się model 7A w rozmiarze 535 serii Select Balance Forward - Acorn z tradycyjnym kształtem główki (FBH535AW), które debiutowały przed dwoma lata (NAMM Show). Jak dodaje artystka: "nowe pałki to świetna grywalność i czysta przyjemność".

Formuła BALANCE, stosowana w pałkach marki ProMark, pozwala na wybór odpowiedniego punktu środka ciężkości spośród pięciu różnych modeli, pod kątem dopasowania do własnego stylu gry. Unikalne technologie i całkowita kotrola jakości oraz selekcji materiałów to wybór na najwyższym poziomie adresowany do w pełni świadomych i wymagających perkusistów.

 

[img:1]

 

Seria Forward cechuje się przesunięciem środka ciężkości pałki do przodu. Pałki wykonane są z drewna hickorowego, dzięki czemu są elastyczne, trwałe i odporne na trudy wielogodzinnych prób i koncertów.

Przy tej okazji posłuchajmy tej znamienitej artystki, jeszcze grającej poprzednimi pałkami. Jak będzie radziła sobie ProMarkami? Zapewne równie wybornie...

 

 

Akcesoria Pałki

Perkusja

Mariusz Mocarski endorserem HingeStix
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz