MegaPointe zdominowało Transmission w Czeskiej Pradze

MegaPointe zdominowało Transmission w Czeskiej Pradze

2 stycznia 2019, 09:00
Producent: Robe
Dystrybucja: Prolight sp. z o.o.

Jak podaje czeski producent, zdominował on kompletnie festiwal Transmission w czeskiej Pradze. Jest to jeden z największych festiwali muzyki elektronicznej odbywający się u naszych sąsiadów. Bas Kemper, głowny realizator i projektant oświetlenia skorzystał przy realizacji z 60 sztuk urządzeń Robe MegaPointe, 18 sztuk BMFL oraz 20 sztuk LEDBeam 150.

Co roku na festiwal zjeżdżają się ludzie z całego świata, aby nie tylko oddawać się odsłuchowi muzyki, ale podziwiać pokaz świetlno-multimedialny, który naprawdę robi wrażenie. Po szczegółową relację i więcej zdjęć zapraszamy na stronę producenta.

 

[img:1]

[img:2]

[img:3]

 
więcej: www.robe.cz
Ruchome głowy spot wash beam

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

adres:
ul. 3 Maja 183 05-800 Pruszków

HiFi

[LIVE] Nagłośnienie dla restauracji, konferencji - LD Systems CURV500
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz