Aktualizacja aplikacji KUVO dla użytkowników systemu Android

Aktualizacja aplikacji KUVO dla użytkowników systemu Android

3 stycznia 2019, 12:00
Producent: Pioneer DJ

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie użytkowników systemu Android, producent aplikacji KUVO, po ogromnym sukcesie wersji na iOS postanowił zaktualizować ją do wersji 3.1.

KUVO w swojej ofercie posiada usługi dla klubów muzycznych, DJ’ów jak i osób ogólnie zainteresowanych tematem. Od najnowszej wersji całość jeszcze bardziej celuje w kreowanie pokaźnej społeczności DJ’ów, a także właścicieli klubów i organizatorów wydarzeń kulturalnych. W najnowszej wersji aplikacji znaleźć możemy takie funkcje jak:

 

  • Wyszukiwanie nowej muzyki i miksów DJ’skich - zarówno w okolicy jak i globalnie - na całym świecie. KUVO automatycznie wyszukuje i poleca użytkownikowi miksy, które zostały wysoko ocenione, a także dopasowane do konkretnych upodobań słuchacza. Słuchając muzyki każdy może zobaczyć spersonalizowane listy utworów udostępniane przez DJ’ów, a także zobaczyć informacje o nadchodzących koncertach.
  • Convo - czyli udostępnianie zdjęć i komentarzy - od teraz każdy może wysyłać i udostępniać między sobą zdjęcia oraz komentarze, które wyświetlone mogą być również przez samych DJ’ów - jako swego rodzaju opinia o jego twórczości.
  • Mapy koncertowe - prezentują w przyjaznej formie zbliżające się wydarzenia, dzięki czemu użytkownicy mogą łatwo i szybko zapoznać się z terminarzem, jak i zapisać przypomnienia o wybranych koncertach.

 

KUVO dostępna jest bezpłatnie w sklepie Google Play.

 

[img:1]

 
więcej: kuvo.com
Oprogramowanie i DAW Inne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

DSV Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

adres:
ul. Plac Kaszubski 8 81-350 Gdynia

Sklepy muzyczne > Pioneer DJ rozwiń listę sklepów

Studio

Żyj kolorowo - Klasyczny mikrofon RØDE NT1 w nowej odsłonie
Więcej wiadomości