Aktualizacja aplikacji KUVO dla użytkowników systemu Android

Aktualizacja aplikacji KUVO dla użytkowników systemu Android

3 stycznia 2019, 12:00
Producent: Pioneer DJ

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie użytkowników systemu Android, producent aplikacji KUVO, po ogromnym sukcesie wersji na iOS postanowił zaktualizować ją do wersji 3.1.

KUVO w swojej ofercie posiada usługi dla klubów muzycznych, DJ’ów jak i osób ogólnie zainteresowanych tematem. Od najnowszej wersji całość jeszcze bardziej celuje w kreowanie pokaźnej społeczności DJ’ów, a także właścicieli klubów i organizatorów wydarzeń kulturalnych. W najnowszej wersji aplikacji znaleźć możemy takie funkcje jak:

 

  • Wyszukiwanie nowej muzyki i miksów DJ’skich - zarówno w okolicy jak i globalnie - na całym świecie. KUVO automatycznie wyszukuje i poleca użytkownikowi miksy, które zostały wysoko ocenione, a także dopasowane do konkretnych upodobań słuchacza. Słuchając muzyki każdy może zobaczyć spersonalizowane listy utworów udostępniane przez DJ’ów, a także zobaczyć informacje o nadchodzących koncertach.
  • Convo - czyli udostępnianie zdjęć i komentarzy - od teraz każdy może wysyłać i udostępniać między sobą zdjęcia oraz komentarze, które wyświetlone mogą być również przez samych DJ’ów - jako swego rodzaju opinia o jego twórczości.
  • Mapy koncertowe - prezentują w przyjaznej formie zbliżające się wydarzenia, dzięki czemu użytkownicy mogą łatwo i szybko zapoznać się z terminarzem, jak i zapisać przypomnienia o wybranych koncertach.

 

KUVO dostępna jest bezpłatnie w sklepie Google Play.

 

[img:1]

 
więcej: kuvo.com
Oprogramowanie i DAW Inne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

DSV Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

adres:
ul. Plac Kaszubski 8 81-350 Gdynia

Sklepy muzyczne > Pioneer DJ rozwiń listę sklepów

Studio

IK Multimedia rozszerza serię kontrolerów iRig Keys
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz