LP rozszerza ofertę tamburynów

LP rozszerza ofertę tamburynów

18 stycznia 2019, 09:00
autor: Paweł Ostrowski
Producent: Lp

Firma LP znacznie rozszerzyła swój asortyment tamburyn, oferując większy wybór instrumentów niż kiedykolwiek wcześniej. Nową ofertę ogłoszono 11 stycznia 2019 w Oxnard (Kalifornia), wprowadzając na rynek piętnaście nowych modeli tamburyn LP Pro 10" i LP Worship 10". Wprowadzone modele będą zapewniać muzykom nowe możliwości brzmieniowe.

Nowe tamburyny LP Pro 10" zbudowane są z azjatyckiego dębu, a do wyboru mamy jeden lub dwa rzędy dźwiękowo dobranych aluminiowych, brązowych lub mosiężnych dzwonków, które dają niezliczoną paletę brzmieniową w większości zastosowań muzycznych. Dostępne są wersję z naciągiem i bez, z dobranymi brzmieniowo dzwonkami z brązu oraz mosiądzu. Wszystkie modele zawierają luksusową torbę do przenoszenia.

 

[img:1]

 

Poza tym LP wprowadził na rynek Tamburyn 10 serii Worship (LP316), aby zaspokoić potrzeby chórów gospel i innych miejsc kultu religijnego. Instrument ma lekką drewnianą powłokę i szesnaście par stalowych dzwonków dla uzyskania otwartego, jasnego dźwięku. Wyposażony jest w syntetyczną membranę LP Perfect Pitch, która ze względu na swoje właściwości brzmieniowe sprzyja klimatowi uwielbienia i jest łatwa do strojenia. Wzmocniony uchwyt zapewnia natomiast maksymalny komfort wielogodzinnej gry.

Ceny LP Pro Tambourine wynoszą od 153.99 USD do 230.99 USD.

 

LP Tambourines są uważane za najlepsze z najlepszych i nie możemy być bardziej dumni z tego, że możemy zaoferować nowe możliwości brzmieniowe perkusistom dzięki nowej kolekcji. Naprawdę jest coś co sprawdzi się w każdej muzycznej sytuacji.

Derek Zimmerman - Brand Manager w firmie LP

 

Perkusjonalia Tamburyny

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

GEWA Polska Sp. z o.o.

adres:
ul. Strzelecka 44/4 45-525 Opole

Sklepy muzyczne > Lp rozwiń listę sklepów

Perkusja

Korg Drumlogue - Maszyna perkusyjna po nowemu
Więcej wiadomości