Nowa rodzina akcesoriów estradowych od Klark Teknik

18 stycznia 2019, 10:00
więcej info: SoundTrade SoundTrade tel: +48 22 632 02 85 www.soundtrade.pl

Marka Klark Teknik wprowadza do sprzedaży na polskim rynku kilka nowości. Wśród nich znajdziemy przede wszystkim nowe diboxy i splitery.

Czerpiąc z dorobku i doświadczenia zdobytego przy okazji kultowych już modeli DN100 i DN200, Klark proponuje cztery nowe diboxy - zarówno aktywne jak i pasywne, mono i stereo. Oparte są na złączach Neutrik i osadzone w aluminiowych obudowach z gumowymi odbojami. W nowej serii Klarka mamy również do dyspozycji splitery sygnałowe, zapakowane w tego samego typu aluminiowe obudowy z gumowymi odbojami i, tak samo jak diboxy, oparte o złącza Neutrik i transformatory Midas.

 

PRO DI ACTIVE DI 10A

Dibox aktywny ogólnego zastosowania oparty o transformator MIDAS. Na uwagę zasługuje dwustopniowy tłumik wstępny 20/40 dB pozwalający na przyjęcie bardzo wysokich sygnałów, a także automatyczne przełączanie na zasilanie bateryjne w przypadku awarii zasilania Phantom.

 

[img:5]

 

PRO DI DI 10P

Dibox pasywny oparty o transformator MIDAS o szerokim spektrum zastosowań multimedialnych, głównie ze względu na różnorodność zastosowanych złącz wejściowych - RCA i TRS 1/8”. Sumuje oba kanały wejściowe do jednego wyjścia symetrycznego z możliwością regulacji poziomu wejściowego niezależnie dla kanałów lewego i prawego.

 

[img:1]

 

PRO DI 2 DI 20P

Stereo dibox pasywny ogólnego zastosowania oparty o transformator MIDAS, przeznaczony do instrumentów elektronicznych, pozwala na podawanie sygnału dalej dzięki złączom „THRU” w standardzie TS 1/4”. Tłumik wejściowy pozwala na pracę z wysokimi poziomami.

 

[img:6]

 

PRO DI AV 2 DI 22P

Stereo dibox pasywny oparty o transformator MIDAS o przeznaczeniu multimedialnym. Pozwala na przyjęcie sygnału w każdym formacie - RCA, TRS 1/8”, 2 X TS 1/4”. Posiada możliwość wstępnego tłumienia sygnału.

W nowej serii Klarka mamy również do dyspozycji splitery sygnałowe, zapakowane w tego samego typu aluminiowe obudowy z gumowymi odbojami i, tak samo jak diboxy, oparte o złącza Neutrik i transformatory Midas.

 

[img:2]

 

PRO SPLITTER 2 DS 20

Pasywny spliter sygnałowy 1 WE/2 WY oparty na transformatorze Midas, o poszerzonym zakresie dynamiki.
Spliter liniowy 1 WE/2 WY zapewniający pełną izolację galwaniczną.

 

[img:3]

 

PRO SPLITTER 5 DS 50

Pasywny spliter sygnałowy 1 WE/5 WY o poszerzonym zakresie dynamiki.
Spliter liniowy 1 WE / 5 WY.

 

[img:4]

 
więcej: soundtrade.pl
Splitery Di Boxy Systemy przyłączeniowe

Gdzie kupić?

Klark Teknik Klark Teknik www.klarkteknik.com

Dystrybucja w Polsce:

SoundTrade

tel.: +48 22 632 02 85
Godziny otwarcia:

Pon - Pt:  09:00 - 17:00

adres:
ul. Kineskopowa 1 05-500 Piaseczno k/Warszawy

Sklepy muzyczne > Klark Teknik rozwiń listę sklepów

NAMM'20: DiGiCo poszerza rodzinę konsolet Quantum
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz