ISE'19: Elation przedstawia RAYZOR 760 z opatentowaną technologią SparkLED

ISE'19: Elation przedstawia RAYZOR 760 z opatentowaną technologią SparkLED

7 marca 2019, 10:00
Producent: Elation

Kiedy Elation Professional pokazała nową oprawę LED RAYZOR 760 z opatentowaną technologią SparkLED podczas targów w Europie i Ameryce Północnej zeszłej jesieni, reakcja realizatorów po obu stronach Atlantyku była w przeważającej mierze pozytywna.

Elation z przyjemnością ogłasza nowe urządzenie typu wash - LED RAYZOR 760 - pierwsze, w którym zastosowano innowacyjny system SparkLED. Siedmio diodowe, kompaktowe urządzenie będzie wyposażone wszelkie niezbędne funkcję takie jak możliwość kontroli każdej soczewki oddzielnie, szybki ruch PAN/TILT oraz bardzo szeroki zakres zoom, którego wartość wynosi od 5 do 77 stopni! 

Zapraszamy na krótką prezentację video urządzenia, którą mieliśmy okazję dla
Was zrobić podczas tegorocznych ISE w Amsterdamie. 

 

Napędzany siedmioma niezależnie kontrolowanymi diodami RGBW o mocy 60 W i szerokim zoomem od 5 do 77 stopni, RAYZOR 760 może wytwarzać intensywną i dobrze widoczną wiązkę światła o wartości ponad 8000 lumenów, która zachowuje swoją wyrazistość jak dla urządzenia typu BEAM. Dzięki zastosowanej optyce, urządzenie daje również wyjątkowo szeroką i równomierną wiązkę, przy maksymalnym rozszerzeniu, dzięki czemu w 100% spełnia zadanie urządzenia typu Wash.

Siedem potężnych przednich soczewek urządzenia tworzy dużą powierzchnię, która jest wzmocniona technologią SparkLED™, 28 diód LED o mocy 2W, które są strategicznie rozmieszczone wewnątrz samych soczewek, tworzą unikalną dodatkową warstwę do nakładania efektów. Dedykowane piksele o wysokiej jasności dają projektantom oświetlenia wiele nowych możliwości tworzenia warstw efektów, dzięki eleganckiemu oświetleniu soczewki i efektom migotania, jest to nowy sposób na tworzenie efektów głębi oraz wykorzystania tarczy urządzenia jako scenografii. SparkLED można sterować za pomocą konsoli oświetleniowej lub wieloma wewnętrznymi wzorami efektów.

Oprócz potężnych efektów typowych dla Washa, to zupełnie nowe urządzenie oferuje precyzyjne ciągłe obracanie pan i tilt, które posiada bardzo dokładne regulowanie prędkości ruchu. Łącząc moc wyjściową ze SparkLED, wykorzystując ruch 360°, otwiera się wiele możliwości projektowych, od belek pośrednich lub washy scenicznych do subtelnych efektów generowania nastroju, zarówno w trybie off jak i w obrazie.

Jednak nowatorskie rozwiązania w urządzeniu RAYZOR 760 to nie jedyna rzecz wyróżniająca tę głowicę, dodatkowym atutem są parametry fizyczne, ponieważ waży zaledwie 11 kg i mierzy 343 x 264 x 415 mm.

Galeria zdjęć ze stoiska Elation Professional na ISE 2019

[img:2]

[img:3]

[img:4]

[img:5]

 
Ruchome głowy wash
(prawie) wszystko o konsolecie DiGiCo Quantum 338 [live]
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz