BriteQ BT-Vintage w riderze u Michała Szpaka

23 stycznia 2019, 10:00

O tym, że Polski dystrybutor - Lighting Center - dynamicznie i skutecznie rozwija markę w Polsce już niejednokrotnie pisaliśmy. Jednym z punktów to potwierdzających jest fakt, że BriteQ BT-Vintage trafiło do rideru Michała Szpaka. Urządzenia będą towarzyszyły artyście na trasie przez cały nadchodzący sezon.

BriteQ BT-Vintage jest reflektorem w stylu retro. Oprócz tradycyjnej żarówki HPL 757 mamy do dyspozycji również ring ledowy RGB, dzięki czemu możemy tworzyć ciekawe odcienie różnych kolorów. Warto dodać, że w przeciwieństwie do innych reflektorów zastosowano tu złoty odbłyśnik sprawiający, że światło jest wyjątkowo „ciepłe”. Urządzenie, jak przystało na profesjonalny sprzęt, posiada także RDM, WDMX (opcjonalnie), a wykonanie jest naprawdę solidne.

 

 

Zapytania ofertowe:

 

 

Reflektory

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Lighting Center - dystrybucja

tel.: +48 531 76 16 16
tel.: +48 531 96 16 16
Godziny otwarcia:

Pon - Pt:   9:00 - 17:00
Sobota:  10:00 - 14:00

adres:
ul. Pokoju 91 42-504 Będzin

Sklepy muzyczne > Briteq rozwiń listę sklepów

HiFi

NAMM'20: Unikatowe talerze Graphic Cymbals od Sabiana
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz