Spotlight ARC System - bo światło to także ruch!

Spotlight ARC System - bo światło to także ruch!

1 lutego 2019, 08:00
Producent: Spotlight

Światło to także ruch. Z tego powodu Spotlight przedstawia szeroką gamę niestandardowych rozwiązań dla napędów sterowanych DMX.

ARC System to najprościej mówiąc zaawansowane uchwyty do standardowych urządzeń sterowanych DMX bez możliwości ruchu - dzięki nim w kilku prostych krokach mamy możliwość dodania atrybutów PAN/TILT. ARC System został wyposażony w czytnik sygnału DMX, dzięki czemu po zamontowaniu naszego oświetlenia na zmotoryzowanych uchwytach ARC mamy możliwość w pełni sterowania atrybutami urządzenia.

 

[img:1]


Jest to dosyć ciekawe rozwiązanie, ponieważ pozwala na zamontowanie każdego rodzaju urządzenia (w zależności od wybranego uchwytu) do wagi 30 kg. Jak możemy wyczytać na stronie producenta, system ARC pozwala również zamonować na uchwytach projektor video czy nawet głośniki.


Akcesoria Inne

Gdzie kupić?

Spotlight Spotlight www.spotlight.it

Dystrybucja w Polsce:

Teatr - Przedsiębiorstwo Specjalistyczne

adres:
al. Krakowska 20 05-090 Sękocin Nowy

Sklepy muzyczne > Spotlight rozwiń listę sklepów

HiFi

Waldorf M - Syntezator wavetable
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz