NAMM'19: Marki Adam Hall z innowacjami na targach w USA

NAMM'19: Marki Adam Hall z innowacjami na targach w USA

25 stycznia 2019, 12:00
Dystrybucja: ADAM HALL Group GmbH

Po utworzeniu spółki Adam Hall North America Inc. w 2018 roku firma Adam Hall Group rozszerza swój zasięg działań sprzedażowych oraz dostępność produktów w USA i Kanadzie. Wraz z partnerem dystrybucyjnym, Musical Distributors Group (MDG) nowa firma Adam Hall North America Inc. optymalnie połączy doświadczenie w zakresie sprzedaży i serwisu swojego zespołu z Ameryki Północnej z operacyjnymi, logistycznymi i marketingowymi atutami grupy, zapewniając kompletny pakiet usług dla rynku północnoamerykańskim.

Podczas zimowych targów NAMM (24-27 stycznia 2019 r.) w Anaheim w Kalifornii firma Adam Hall Group zaprezentuje na swoim stoisku nr 11514 w hali A różnorodne innowacje. Oprócz innowacji produktowych linii Palmer zostanie przedstawiona również nowa tożsamość marki. Mając na uwadze zarówno swoje dziedzictwo, jak i przyszłość, firma Adam Hall Group rozszerza portfolio marki Palmer o różnorodne hybrydowe produkty cyfrowe o nowym wyglądzie i wyjątkowej estetyce.

 

Dla marki Adam Hall Group obecność nowych rozwiązań Palmer na zimowych targach NAMM 2019 oznacza początek nowej ery. Czasy się zmieniają, a wraz nimi Palmer. Koncentrujemy się na ciągłej ewolucji marki, oferując cyfrowe produkty hybrydowe. Jednocześnie pozostajemy wierni jej dziedzictwu i misji polegającej na pomocy muzykom i profesjonalistom w tworzeniu czystego dźwięku w dążeniu do zdefiniowania własnego brzmienia.

Robin Henlich - Menedżer produktów Pro Audio

 

Zaczynając w 1980 roku jako warsztat personalizacji sprzętu, Palmer rozwinął się w zaufaną markę wśród gitarzystów, basistów i profesjonalnych techników audio na całym świecie. Dzięki szerokiej gamie wzmacniaczy i symulatorów głośnikowych, dużemu asortymentowi efektów gitarowych i narzędzi potrzebnych przy występach na żywo i studyjnych, takich jak DI-boxy, splittery i kontrolery, produkty Palmer zachwycają zarówno muzyków, jak i techników dźwięku swoimi inteligentnymi rozwiązaniami, dopracowanymi, wysokiej jakości komponentami i nowatorskimi funkcjami.

 

Palmer: do profesjonalnego miksowania

Nowy Monicon XL to flagowy regulator monitorów serii Monicon. Jako jeden z pierwszych produktów ten łatwy w obsłudze regulator monitorów uosabia nowe wzornictwo Palmer, które charakteryzuje doskonały wizerunek marki. Wyposażony w wiele profesjonalnych funkcji, regulator monitorów Palmer Monicon XL jest doskonałym narzędziem do miksowania zarówno w domowym, jak i w profesjonalnym studio.

Prosta obsługa i profesjonalna specyfikacja sprawiają, że ten regulator monitorów wyróżnia się na tle podobnych produktów. Przejrzysty interfejs użytkownika jest wzbogacony o nowatorską konstrukcję konsoli. Dzięki uproszczonemu i jasnemu podziałowi na dwa poziomy elementy centralne sterowania i wyświetlacza są nachylone w kierunku użytkownika, co ułatwia pozycjonowanie na stołach i zapewnia komfortową pracę.

 

[img:1]

 

Unikalną funkcją regulatora Monicon XL jest miernik korelacji. Profesjonalny miernik audio wyświetla różnicę fazową między lewym i prawym kanałem sygnału stereofonicznego, ujawniając w ten sposób błędy zgodności monofonicznej w miksie.

Całkowicie analogowy obwód audio stanowi gwarancję, że podczas monitorowania nie ma opóźnień, natomiast sygnały koncentryczne S/PDIF są konwertowane bezpośrednio na wejściu. Użytkownicy poszukujący bardziej elastycznej konfiguracji monitorów studyjnych L/R mogą również skorzystać z dodatkowego wyjścia sub out z tyłu Monicon XL. Wyjście sumujące mono jest neutralne pod względem częstotliwości i nadaje się nie tylko do podłączenia do subwoofera, ale również do oddzielnego głośnika mono w celu weryfikacji miksowania w trybie mono, zarówno wizualnie, jak i akustycznie z miernikiem korelacji.

 

Popularne narzędzia dla muzyków

Rok 2019 to kolejny rok sukcesu serii Palmer Pocket Amp. Wzmacniacze MK2 Pocket Amp dla gitar elektrycznych, Bass Pocket Amp dla gitar basowych i Acoustic Pocket Amp dla akustycznych instrumentów strunowych to trzy przenośne przedwzmacniacze, które wyróżniają się doskonałą jakością dźwięku i znakomitymi opcjami projektowania dźwięku. Jako wszechstronne narzędzia do ćwiczeń, nagrywania i koncertów, urządzenia Palmer Pocket Amp są najlepszym wyborem pod względem jakości dla wymagających muzyków, artystów i profesjonalistów zajmujących się dźwiękiem.

 

[img:2]

 

Aktywne monitory studyjne

Palmer prezentuje również STUDIMON5, aktywny 5-calowy monitor studyjny o kompaktowej konstrukcji typu bass reflex. Podobnie jak inne nowe modele, STUDIMON5 prezentuje nowy wizerunek marki Palmer, a dzięki eleganckim, drewnianym panelom bocznym monitory studyjne mogą być używane nie tylko w studio, ale można je także elastycznie zintegrować z innymi profesjonalnymi środowiskami dźwiękowymi. Z tyłu monitorów studyjnych znajdują się port bass reflex, wejścia jack i XLR, a także regulacja głośności.

 

[img:3]

 

LD Systems: nowe rozwiązania systemów bezprzewodowych

Nowy system bezprzewodowy UHF z serii U300 firmy LD Systems zapewnia kompleksowe rozwiązania systemowe oparte na niezawodnej i łatwej w obsłudze technologii bezprzewodowej. Bezprzewodowe systemy U300 oferują rozwiązania z zestawami słuchawkowymi, mikrofonami krawatowymi lub klipsowymi, wersją dla gitar elektrycznych i basowych oraz zestawami z mikrofonami ręcznymi. Uzupełnieniem tej serii są bezprzewodowe słuchawki douszne U300 (IEM) w systemach monitorowania. W zależności od wybranej wersji zarówno systemy radiowe IEM, jak i UHF obejmują różne zakresy częstotliwości, dzięki czemu łatwo jest rozpocząć i rozwijać się w świecie technologii bezprzewodowej.

Opracowując nowe urządzenia bezprzewodowe, firma LD Systems położyła duży nacisk na długotrwałą niezawodność bez zakłóceń pracy i znakomite właściwości transmisyjne. Moc nadawania bodypacka 10 mW, efektywna blokada szumów z sygnałem pilotowym oraz pasmo przenoszenia do 25 Hz zapewniają również profesjonalną transmisję dźwięku 5-strunowych basów z dolną struną H.

 

[img:4]

 

Dzięki uzyskiwanej po jednym dotknięciu synchronizacji w podczerwieni i intuicyjnej obsłudze systemy bezprzewodowe UHF z serii U300 Diversity, opracowane w Niemczech, są gotowe do natychmiastowego użycia. Nadajnik ręczny serii U300 ma dynamiczne kapsuły kardioidalne i oferuje szerokie pasmo przenoszenia od 55 Hz do 16 kHz. W zależności od poziomu naładowania używanych baterii AA możliwy jest czas pracy powyżej dziesięciu godzin. Mikrofony są kompatybilne z kapsułami serii U500 i mogą być elastycznie dostrajane w zastosowaniach głosowych i wokalnych, co oznacza, że można również używać mikrofonów pojemnościowych i głowic mikrofonów typu hypnotic.

Systemy U300 zapewniają dwanaście kanałów i są dostępne w różnych zakresach częstotliwości, dzięki czemu mogą być używane na całym świecie. W zależności od pasma częstotliwości i w optymalnych warunkach środowiska w serii U300 może być równolegle obsługiwanych do sześciu łączy radiowych. Odbiornik U300 można również montować za pomocą dostępnego zestawu do montażu w szafie typu rack 19".

 

Gravity: praktyczne innowacje

Sukces statywów Gravity klasy premium zaczął się już w momencie ich wprowadzenia na rynek w 2015 roku. Wyróżnione w 2016 r. międzynarodowymi nagrodami Red Dot i IF, nowatorskie statywy i akcesoria firmy Adam Hall Group o niepowtarzalnym wzornictwie obejmują teraz szeroki wachlarz zastosowań.

 

[img:5]

 

Uchwyt na mikrofony Stereobar Plus marki Gravity stanowi uzupełnienie oferty rynkowej o produkt wysokiej jakości, zapewniający jeszcze bardziej profesjonalne funkcje. Oprócz konstrukcji wykonanych w całości z aluminium szczególnie krytyczne elementy zostały wytworzone przy użyciu niezwykle precyzyjnego procesu CNC. Dzięki oznaczeniom kątów i odległości Stereobar Plus zapewnia precyzyjne ustawienie mikrofonu dla uzyskania powtarzalnych rezultatów.

Nie mniej praktyczne są nowe uchwyty na napoje MA DRINK w rozmiarach M i L. W przeciwieństwie do wielu innych rozwiązań na rynku, które są mocowane do statywów mikrofonowych, MA DRINK wykorzystuje plastikową, a nie stalową obudowę. Niepożądane przenoszenie drgań na statyw, gdy kubki lub butelki są wkładane lub wyjmowane z uchwytów, zostało zredukowane do minimum, co pozwala artyście całkowicie się skupić na wykonaniu utworu z mikrofonem lub instrumentem.

 

Monitory studyjne aktywne Mikrofony Systemy bezprzewodowe Nagłośnienie - akcesoria Wzmacniacze Przedwzmacniacze gitarowe do gitary elektrycznej do gitary akustycznej Przedwzmacniacze basowe Statywy i uchwyty

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Palmer rozwiń listę sklepów

Gdzie kupić?

LD Systems LD Systems www.ld-systems.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > LD Systems rozwiń listę sklepów

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Gravity rozwiń listę sklepów

Dlaczego wybraliśmy mikser Yamaha DM7?
Więcej wiadomości