NAMM'19: Washburn wzbogaca serię sygnowanych instrumentów o model 4N

NAMM'19: Washburn wzbogaca serię sygnowanych instrumentów o model 4N

25 stycznia 2019, 09:00
Producent: Washburn
Dystrybucja: Music Info

Nuno Bettencourt od blisko 30 lat należy do jednych z najbardziej rozpoznawalnych gitarzystów świata. Współtwórca sukcesów Extreme, dyrektor muzyczny zespołu Rihanny oraz ceniony muzyk sesyjny "od zawsze" związany jest z firmą Washburn. W 2019 roku na rynek trafi nowa wersja sygnowanego instrumentu Nuno, model 4N. 

 

[img:1]

 

Washburn 4N jest jest próbą odtworzenia ukochanego instrumentu Nuno w najdrobniejszych szczegółach. Dowodem na powagę przedsięwzięcia, było stworzenie przez szefa Custom Shopu Washburn specjalnego zestawu narzędzi, pozwalającego w najdrobniejszych szczegółach odtworzyć profil gryfu pierwowzoru. 

 

[img:2]

 

Sam instrument jest mieszanką olchy (korpus), klonu płomienistego (gryf) oraz hebanu (podstrunnica). Cechą charakterystyczną serii jest powiększone wcięcie w korpusie, zapewniające lepszy dostęp do wyższych częstotliwości. Sercem instrumentu jest duet przetworników: Seymour Duncan '59 (gryf) oraz Bill Lawrence L-500 (mostek). Za stabilność intonacji odpowiada mostek Floyd Rose Original Tremolo oraz siodełko firmy Kahler

 

[img:3]

 

Gitary Elektryczne

Gdzie kupić?

Washburn Washburn www.washburn.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Washburn rozwiń listę sklepów

Portman Lights z nowiutkim oświetleniem MANTIS
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz