Rozwiązanie każdego problemu z MIDI... od MIDI Solutions

Rozwiązanie każdego problemu z MIDI... od MIDI Solutions

25 stycznia 2019, 08:00
Producent: MIDI Solutions

MIDI Solutions Inc. to założona w 1992 roku, pochodząca z Kanady firma zajmująca się produkcją zaawansowanych rozwiązań dla użytkowników protokołu MIDI. W ofercie znajduje się cała masa różnego rodzaju urządzeń, gdzie każde zostało stanowczo ograniczone do wykonywania jednej czynności, przy zachowaniu jak największej stabilności, wygody i niezawodności pracy.

Takie coś uzyskać można było tylko maksymalnie ograniczając liczbę aktywnych podzespołów, co poskutkowało również znacznym obniżeniem ceny. Właśnie dlatego produkty firmy MIDI Solutions znane są z profesjonalnego wykonania i ceny, na którą każdy może sobie pozwolić. Co więcej, wszystkie z nich (nawet te w obudowach rack) zasilane są bezpośrednio z portu MIDI, co eliminuje potrzebę używania kolejnej, narażonej na awarię części - zasilacza.

 

[img:1]

 

W ofercie MIDI Solutions znajdziemy:

 
  • MultiVoltage Mergers - urządzenia łączące dwa i więcej sygnały MIDI w jedno/kilka wyjść (Merger, Quadra Merge, M8)
  • MultiVoltage Thru Boxes - splittery MIDI rozdzielające jedno wejście na kilka/kilkanaście wyjść (Thru, Quadra Thru, T8)
  • General Purpose Input to MIDI - umożliwiają zaprogramowanie wysyłania komend MIDI po otrzymaniu sygnału z przełącznika nożnego (Footswitch Controller, Dual Footswitch Controller, F8)
  • MIDI to General Purpose Output - działają jak powyższe, lecz na odwrót - zamieniają sygnał MIDI na stany wbudowanego przekaźnika (Relay, R8)
  • MIDI Event Processors - niepozorne, aczkolwiek bardzo rozbudowane urządzenia pozwalające na wykonanie takich działań na sygnale MIDI jak map, filter, scale, trigger, toggle, crossfade, transpose (Event Processor, Event Processor Plus)

 

Producent w swojej ofercie posiada także urządzenia nietypowe - jak np. MIDI Delay, który wprowadza opóźnienie sygnału czy też kompaktowy router sygnałów MIDI. Jeżeli natomiast ktoś miałby bardzo nietypowe zlecenie - to firma w ramach tzw. “Custom Products” jest w stanie również wykonać zamówienie przystosowane bezpośrednio do potrzeb klienta.

Każdy produkt MIDI Solutions Inc. zbudowany jest w wytrzymałej, metalowej obudowie, a w przypadku dodatkowych pytań, oprócz kontaktu mailowego producent udostępnia na swojej stronie rozbudowaną sekcję pytań i odpowiedzi (FAQ).

 

Studio - akcesoria Akcesoria inne

Gdzie kupić?

MIDI Solutions MIDI Solutions midisolutions.com

Dystrybucja w Polsce:

SOUND STATION Sp. z o.o.

adres:
ul. Warszawska 164 05-082 Latchorzew

Studio

Sennheiser ACCENTUM Plus Wireless już w sklepach
Więcej wiadomości